Jump to content

Bok !


shpranja

Recommended Posts

Bok ljudi !

Od nedavno sam vlasnik renault megane rs 250 pa sam mislio da bi bio red da se uclanim i na forum :)

Za sada sam prezadovoljan s autom, stavlja mi osmjeh na lice svaki put kad sjednem u njega.

Nadam se dugom i ugodnom druzenju na forumu !

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolega...evo pričekaj malo da ti damo full pristup pa ćeš onda moći pratiti cijeli forum.

:hey:

btw: lijeeepa kola... :klap:

Link to comment
Share on other sites

Coupe, hvala na full pristupu :)

Jedno pitanje, imam neki cudan problem sa otvaranjem stranica na forumu.

Otprilike sekundu nakon sto se cijela stranica ucita, pojavi mi se ogroman crni pravokutnik na gornjem dijelu ekrana koji pokriva sve na stranici do otprilike pola prvog posta. Refrasham stranicu nekoliko puta pa ili taj pravokutnik nestane ili uspijem procitati prvi post pa me dalje ne smeta :)

Jel to mozda do browsera ili sam jedini koji ima takav problem? Koristim Chrome i ovo je prva stranica na kojoj se susrecem s tako necim

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.