Jump to content

Reg.plocice po narudzbi


Guest

Recommended Posts

odeš u muriju i naručiš,misim da se 15tak dana čeka ili u ponedjeljak narudžba idući petak dolaze,tak nekaj,375kn mislim da je...sumnjam da daju probne tablice na 15 dana,prije godinu dvije jesu :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem na pitanje, koji je proces i koja je cijena za tablice tipa "oznaka grada - neki natpis" npr ZG-MIRKO ?

Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem na pitanje, koji je proces i koja je cijena za tablice tipa "oznaka grada - neki natpis" npr ZG-MIRKO ?

Proces je da prvo napraviš u glavi lobotomiju, pa to odlučiš kupiti.

I nakon toga doživiš ekstatični šok od sreće jer ti je ego veći od županije.

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ako nemas nista pametno za reci, bolje suti :dobroje:

To sto sam nesto pitao, ne znaci da cu to isto i napraviti. :dobroje:

Edited by DarioGTI
Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem na pitanje, koji je proces i koja je cijena za tablice tipa "oznaka grada - neki natpis" npr ZG-MIRKO ?

Takve pločice (naprimjer ZG-SELJO) se naručuju na isti način kao i pločice sa željenim brojem/slovima (naprimjer ZG-0197-RS) ali koštaju 6.720,00 kuna, traju 5 godina i nisu prenosive.

Kokošar: nepotreban post, čovjek je samo pitao...čisto sumnjam da bi netko na Daciu Supernovu stavio pločice po narudžbi od 6000+ kuna. Cool down man...

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

http://www.mup.hr/main.aspx?id=1161

Tu više manje sve piše što bi moglo zanimat ZG-LUPAN-a i slične. :laugh:

Proces je da prvo napraviš u glavi lobotomiju, pa to odlučiš kupiti.

I nakon toga doživiš ekstatični šok od sreće jer ti je ego veći od županije.

:dobroje:

Ovo je urnebesno! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ako nemas nista pametno za reci, bolje suti :dobroje:

To sto sam nesto pitao, ne znaci da cu to isto i napraviti. :dobroje:

Sorry, ali krivo si me shvatio. Uvjeren sam da nisi planirao za sebe kupiti to. Ja sam samo napisao, možda i bez prava na to, da 99 % normalnih ljudi to nikada ne bi stavilo na auto. To mi stravično smrdi na ego tripove. A cijene su ti upravo onakve kakve je kupejac napisao.

Ne se ljutit. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dao 400 kuna za custom tablice s gradom,4 broja i dva slova po želji. Čekao sam 20 dana i švercao se s isteknutim probnim tablicama... :D

Link to comment
Share on other sites

sad po novome koliko znam mora se raditi nova prometna i knjižica vozila

zbirno sa default tablicama na tehničkom/policiji cca 330kn od čega su 75kn tablice

probe su također 75kn i mislim da max. vrijede 2 tjedna

ove custom tablice (grad-broj-slova) su kao što je netko rekao cca 400kn

dok su ove "pisane" pun k* previše

a sjećam se još dok sam radio u Renaultu..vozio sam Daciu Van s regom ZG DACIA2, michelinkama i sony radijem s cd-om (sve navodim zato što je valjda zbirno tablice, gume i radio koštalo ko pola auta) :D :D :D hahahah

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja sam nedavno sebi radio za auto koji sam sad uzeo. (Renault Megane)

SK-2402-DM

Tablice su u Sisku bile 375 kn

Čekao sam 2 tjedna - nešto malo manje

+ što sam vadio drugu prometnu jer je ionako bilo potrebno radi promjene tablice - još nekih 60 - 70 kn...

I to je to...

Više nedaju probne tablice na duže od tjedan dana...

Ja pito kak da se vozim... a žena mi odgovori...

Ako se ne bojite policije i postupaka dalje - vozit ćete se na probama dok vas prati sreća...

Ako se bojite policije - onda čete čekat tablice i voziti se normalno nakon registracije...

Ja sam odabrao prvu opciju...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.