Jump to content

produženje ao i ak u allianzu


syss

Recommended Posts

dobri ljudi reno foruma, imam molbicu malu za koju će vam trebati ravno 5 sekundi ukoliko ćete uzimati novo ili produživati postojeće obvezno osiguranje ili kasko u allianzu preko weba.

naime, imamo neku internu akciju u firmi sa sistemom preporuka, pa nije loša prilika da bacim koju kunu u kljun, pošto su vremena kakva kakva jesu :(

dakle u dijelu upisivanja podataka o kupcu/vozilu (prije plaćanja) na dnu imate checkbox "Preporuku za internet osiguranje dobio(la) sam od:" i eto ako nije problem tamo upišite - Matija Čajić

zahvaljujem unaprijed svima koji se sjete ovog posta!

Link to comment
Share on other sites

daj link di da napišem da ne tražim puno, makar sam ti konkurencija :D

Link to comment
Share on other sites

daj link di da napišem da ne tražim puno, makar sam ti konkurencija :D

kolko sam skužio nemreš to samo tako upisati... nego se uvaži ako stvarno i kupiš nešto

Link to comment
Share on other sites

naravno vrijedi samo ako kupiš/produžiš ao i ak, pa neće oni mene nagraditi što netko zna moje ime :D :D

hvala svakako na dobroj volji unatoč konkurentnosti :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.