Jump to content

Clio - Ispred moje firme.....


darko

Recommended Posts

Ovo sam osvanulo jedan dan...na zg regama...

nakon par dana vidim na karlovackima...

neznam sta bi rekao...

post-397-057616000 1301299072_thumb.jpg

post-397-025205600 1301299082_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovaj me čak pokušao preteći prije par mjeseci...he he he...ostalo je suvišno :cool:

Link to comment
Share on other sites

kakav đindrliš :rotfl:

bas citam onaj topic sto je stavio pesekan i gledam koliko ljudi je reklo da im se svida!

jedino sto mi valja necemu je boja a ostalo je :tup:

samo dokaz da svaka roba ima svojeg kupca

Edited by margax
Link to comment
Share on other sites

Upravo htjedoh napisati da je auto sa foruma, al neko me pretekao, o ukusima ne treba raspravljati, meni licno nije los, cak sta vise lijep je, samo bih ja masku (gril) drugacije rjesio, mozda sa zadnje storie ili nesto slicno.

Link to comment
Share on other sites

Ono što je najbolje kod cijeloga auta je to da ima 1.2 16v motor.... U kombinaciji s onako širokim gumama brz je kao motokultivator :rotfl: :rotfl:

Edited by pešekan
Link to comment
Share on other sites

Nije niti tak loš ima i gorih....hahaha

Druga maska i druge felge a ostalo još prolazi...

Link to comment
Share on other sites

Ja ovo od auta nikad nebi napravio...

Puno previse se netko zaigrao, ima jos par primjeraka tu na forumu koji idu u istom pravcu...

sve u svemu, lose

Link to comment
Share on other sites

:happy: Kad je bal, nek je maskembal! Edited by ZD1400RT
Link to comment
Share on other sites

Zadnji kraj dobar, dobra fora sa prednjim svjetlima. Jedino je imho sjebo sa zatvaranjem dijela gdje je mreza za zrak inace

Link to comment
Share on other sites

Zadnji kraj mi prolazi, dok doboši u crvenom, felge, prag i prednji kraj nikako :)

Link to comment
Share on other sites

Grozan je, ali je još groznijih bilo tu po forumu (ako se tko sjeća):rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Kada pogledam samo prvu sliku i kad zanemarim logo rekao bih da je lada samara ili ona astra I (ili A mislim da je tako označavaju).

Stražnji dio i može proći jer je zadržao linije originala koje tu nije mogao izmjeniti.

Stvar ukusa ali u totalu mi se ne sviđa.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.