Jump to content

The Sleeper


Hrci

Recommended Posts

LOL za zadnju usporedbu :zubo:

ma kak bi bio uocljiviji? zamisli u mog pretrpat motor i sve kaj ide, izvana izgleda ko obicni clio (nije ni prenizak ni nis) a unutra 172ks :)

neznam, meni je to fora... al opet, i serijala sport mi super izgleda kad se spusti i stavi dobra felga :)

Link to comment
Share on other sites

al opet, i serijala sport mi super izgleda kad se spusti i stavi dobra felga :)

Eto, vidis... Mislim da bi i tebi dugorocno bilo zanimljivije i draze imati CS172 koji je lagano doradjen nego 1.2 sasiju sa F4R motorom i B16-kom i jos par djidja-midja. Ekonomsku racunicu necu niti spominjati...

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

kad bi dobio na bingu, onda bi imo oboje :zubo:

Kad bi dobio na Bingu prvo bi nesto povecao da to ne moram stalno u gacama drzat. :vidiga:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo guba, stagod jure rekao.... :)

Da bi to vozio ili isao radit od auta, ne BiH!!!

Link to comment
Share on other sites

Za imat sleepera, sasvim je dosta na Clia 2 RS staviti branike i lajsne s običnog modela. Još ako se ima love, montira se kompresor i da vidiš belaja :)

Edited by Spex
Link to comment
Share on other sites

i celicne 15'' ili 16'', bilo bi vrlo zanimljivo, al ipak nisam ni ja za takvo nesto.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.