Jump to content

ajd da i to odradim...


megane4ever

Recommended Posts

pozdrav svima... veliki sam fan predstavljanja po forumima kod registracije na isti... obozavam tu inkvizicijsku proceduru i ne znam kako bi funkcionirao bez navedene... nakon ovog posta ocekujem da cu morati popuniti jos barem tri formulara i faxirati ih na tri razlicita mjesta administratorima prije nego sto cu moci vidjeti bilo koju temu na forumu :-)... no sve je to mala žrtva kad znam da i najmanja neaktivnost na forumu i najsitniji prekšsaj ce me opet vratiti na početak procedure :-)

šalu na stranu vozim megane II 1.5dci vec 6 godina i nadam se razmjeni savjeta i iskustava oko navedenog sa ekipom na forumu... volim sve što vole mladi a najviše zamjenu pozicijskih žarulja na svom meganu... podsjeti me na registraciju na forum po svojoj kompleksnosti :)

još jednom pozdrav svima

:fucka:

Link to comment
Share on other sites

Nestrpljiv si tip pa ti i zamjena pozicije jede živce. :plazi:

Dobrodošao! :welcome1:

Link to comment
Share on other sites

odlično predstavljanje, skoro kao mijenjanje H7 na meganu 2

Link to comment
Share on other sites

eto da nebude prejednostavno :zubo:

Prezime je obavezno (i vidljivo samo moderatorima i adminima) pa te molim da mi ga posaljes na PM kako bih ti omogucio full pristup forumu :hey:

:)

Link to comment
Share on other sites

hvala svima na dobrodoslici... znao sam da postoji neki razlog zasto čamim u ovom dijelu foruma vec tri dana ali nisam se mogao sjetiti koji... evo poslao sam na PM sa prezimenom a za svaki slucaj faxirat ću još jedan primjerak, drugi će ići golubom pismonošom (na drugoj nožici je uzorak krvi 0 rh+ i komad kože za dna analizu) a treći emailom preko renault.fr centrale (ovaj neće nikad stići obzirom da sam tamo banan zbog stalnog prigovaranja na usluge ovlastenih servisa ili je to mozda bilo zbog neaktivnosti duze od mjesec dana...ne sjecam se vise :-) )...... jedva čekam slijedeći level u stilu "nakon predstavljanja molim otiđite u rubriku moj auto i tamo predstavite svoj auto sa tri slike(sa maximum 43567 boja, 126kb u jpg formatu) i točno 100 redaka teksta arial 10, bez boldanja i isključivo pisano korienskim hrvatskim jezikom"...

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

hvala svima na dobrodoslici... znao sam da postoji neki razlog zasto čamim u ovom dijelu foruma vec tri dana ali nisam se mogao sjetiti koji... evo poslao sam na PM sa prezimenom a za svaki slucaj faxirat ću još jedan primjerak, drugi će ići golubom pismonošom (na drugoj nožici je uzorak krvi 0 rh+ i komad kože za dna analizu) a treći emailom preko renault.fr centrale (ovaj neće nikad stići obzirom da sam tamo banan zbog stalnog prigovaranja na usluge ovlastenih servisa ili je to mozda bilo zbog neaktivnosti duze od mjesec dana...ne sjecam se vise :-) )...... jedva čekam slijedeći level u stilu "nakon predstavljanja molim otiđite u rubriku moj auto i tamo predstavite svoj auto sa tri slike(sa maximum 43567 boja, 126kb u jpg formatu) i točno 100 redaka teksta arial 10, bez boldanja i isključivo pisano korienskim hrvatskim jezikom"...

:dobroje:

Tko bi reko da znaš sva pravila napamet. :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

postovani, vas DNK nalaz nije ispunio odredene uvijete za registraciju na RKH, molimo da sljedeci put ne pokusavate uvalit uzorak krvi od vaseg psa , dajemo vam jos jednu sansu , ako nas opet pokusate zeznut, Horatio Cane vam dolazi na vrata, i da... skinut ce naocale pred vama, a onda vam forum vise nece bit na kraj pameti...

Lijep pozdrav

:zubo: :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.