Jump to content

bok bok


Guest viktor04

Recommended Posts

Guest viktor04

pozdrav!

Viktor iz Zagreba,tri banke,volim pojest,popit i vucarat se po forumima,offtopičarit i tak

ženi sam piknuo twileta pa reko da vidim kaj ima na ovom forumu,a i trebao bi neke dijelove pa ono...

lp

Link to comment
Share on other sites

pozdrav!

Viktor iz Zagreba,tri banke,volim pojest,popit i vucarat se po forumima,offtopičarit i tak

ženi sam piknuo twileta pa reko da vidim kaj ima na ovom forumu,a i trebao bi neke dijelove pa ono...

lp

Mileni ljubi te Bata u zgelirani razdjeljak!!! Pusaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Guest viktor04

Mileni ljubi te Bata u zgelirani razdjeljak!!! Pusaaaaaa

de si bato sunce ti žarko! :D

nego,godinama sam vozio talijanske krame i eto oš neš francuski kmetić neplanirano došao u moje/ženine ruke

malo je pohaban iznutra i izvana,ali nema veze,auto je pali vozi :tup:

jedino što mi je žao što nema rolo krov jer bi to bio pun pogodak,pogotovo što trenutno živim na moru :cool:

Link to comment
Share on other sites

de si bato sunce ti žarko! :D

nego,godinama sam vozio talijanske krame i eto oš neš francuski kmetić neplanirano došao u moje/ženine ruke

malo je pohaban iznutra i izvana,ali nema veze,auto je pali vozi :tup:

jedino što mi je žao što nema rolo krov jer bi to bio pun pogodak,pogotovo što trenutno živim na moru :cool:

jeli a jel možeš da malo više prostora ostaviš oko posta :p:D

De predstavi kramp na forumu kak spada. bolje ti je bez tog krova, buči

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.