Jump to content

Info o oglasu - Clio RS


_vts_

Recommended Posts

Pozdrav,

Eto, znam da se negdje spominjao ovaj oglas (od 11 mj. 2010 mislim), molim informacije o ovom Cliu RS, da li je vlasnik tu na forumu možda?

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-2823031

Ima puno,puno pogleda oglasa i prodaje se već dugo valjda je već netko htio kupitit pa odustao, ali zašto?

Mislim auto pogledati u subotu pa da znam neke detalje prije...

Hvala na pomoći! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Kontaktirao sam vlasnika, zadnja cijena je 6750,00 ali covjek prodaje auto iskljucivo takav kakav jest, dakle s plinom (??), muzikom (???), alu-spojlerom (????) i moras uzeti jos jedan zimski set kotaca, kao sto je u oglasu. Sve to naravno dize cijenu a upitno je treba li to potencijalni kupac. Kad prodajes u danasnje vrijeme auto koji nije lako prodati (Clio sport) onda bi IMHO trebao biti fleksibilan po pitanju naknadne opreme i dodataka koje idu s autom pa ako netko zeli bez neceg onda formiras takvu cijenu i ako dodje do kupnje onda se to skine. Moj Clio sport se mogao kupiti sa 16" felgama, sa 17" felgama, sa oba seta ili uopce bez kotaca, s H&R oprugama ili bez njih, s obicnim ili protocnim ispuhom itd itd. Ono, ne prodajes Golfa III dizel pa da ce otici u roku dva dana. Nije danas lako prodati auto poput tog Clia i mislim da se treba malo potrudit oko tog ako zbilja zelis da ode. Mozda zato i stoji dugo u oglasniku.

Link to comment
Share on other sites

Ne kuzim, sad bi on trebao vaditi van muziku, rastavljati po autu, vaditi plin i ostaviti si zimske gume koje mu uopce nece trebati jer kupuje nesto drugo, da bi neki klosar dobio auto, koliko, 400€ jeftinije? Boze dragi, covjek prodaje auto i hoce se svega rijesiti u komadu i to je to.

Ko ima 6000e ima i 6500, ko nema, gleda dalje i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Cuj ovo sa i bez protocnog auspuha... Ko da je gore Titanium Sport od Akrapovića, pa ako kupis auto bez je 5000€ manje...

I koliko je bio bez auspuha? 500kn manje?

:tup:

Link to comment
Share on other sites

Necemo se raspravljati. I dalje sam misljenja da se lakse i bezbolnije proda auto ako se doma imaju original dijelovi koji se po potrebi mogu staviti ili je prodavac voljan skinuti visak. Da kupujem sad 172/182 ovog bi zaobisao...koji ce mi qrac plin i zimski set u Dalmaciji.

Link to comment
Share on other sites

Onda si kupi auto u Dalmaciji frende. Ovdje je logicno da svaki savjestan vozac ima zimski set guma, jer se nemoguce voziti bez njih kad zaledi i napada.

Nadalje, ja radim npr. 150km dnevno i da kupujem CS za daily, meni bio ovaj bio uzi izbor, s obzirom na situaciju u HR danas i cijenu benzina 10kn!

Za svakog i svacije potrebe ponesto, ovo nije auto za tebe onda, pa potrazis dalje. Ako nema, a vatreni si ljubitelj i zelis 182, platis ga bez obzira na sve, pa si sam izvadi plin iz njega :D i prodaj zimske gume. Vaznije mi je da je nerazbijan i da nema hrpu kilometara.

Kako necemo raspravljati, ovo je forum, javio si se u topic, lijepo se tipkamo i iznosimo svoja misljenja.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Pa nema se smisla raspravljati jer ti nadugo i nasiroko...a ja samo o tome kako covjek iskljucivo prodaje auto slozen kako je i nije spreman na dogovor nikakve vrste. I zato bi svi potencijalni kupci MORALI platiti i kupiti stvari koje nisu nikad bile sastavni dio tog auta poput nekakve muzike, aluminijskog krila, plina, dodatnih kotaca ita a te stvari su zasigurno posteno uracunate u cijenu. Ti si gore napisao da je tebi 500 eura pizdarija i nebi ti bio bed platiti nesto sto ce ti mozda kasnije lezati u garazi ili ces nekome prodati ili dati ciganima u sekundarne sirovine (spojler) jer nemas stvarno di s time. Eto, tebi je 6000 i 6500 isto...mnogima nije. Nisam htio ulaziti u to sto bi ti volio u tom autu nego kako to prosjecan obican kupac gleda. Auto se najbolje proda kao stock...a i cijena mu je onda prihvatljivija. I ne, ne vidim da je nekakav problem skinuti neke đinđe iz auta tipa woofer i pojacalo, alu-krilo itd...jer kazem, to ce 1 od 20 potencijalnih kupaca htjet imat u tom autu. I da, zimulje nisu esencijalna stvar na jedno 50% teritorija RH. Ono, mozes ih imat i ne moras. U Zagrebu moras. Zasto ih moram kupiti i platiti? Ako si ih ti kupio naknadno onda ih mozes ponuditi...pokloniti...ali fer bi bilo da ih ne guras skupa s autom i u cijenu auta. Uostalom, ja sam prodao Clio sport u 20 dana...i sve se moglo dogovorit i sredit, ljudi smo...i zasto da naprimjer guram 16-ice s autom kao dodatni set ako covjeku ne treba. Zato je valjda i otisao brzo.

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Hvala na mišljenjima. Definitivno, bez tih dodataka je bolji zimske gume su OK. Privukla me kilometraža i to da je prvi vl., ali kaj sutra su najavili loše vrijeme pa ću posjet Zg-u odgoditi za koji drugi dan.

Možda se najde još koji kandidat za pogledat.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na mišljenjima. Definitivno, bez tih dodataka je bolji zimske gume su OK. Privukla me kilometraža i to da je prvi vl., ali kaj sutra su najavili loše vrijeme pa ću posjet Zg-u odgoditi za koji drugi dan.

Možda se najde još koji kandidat za pogledat.

Prodaje ti se jedan apoteka 172 u Istri s plinom.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je neki levat taj prodavač. Lijepo skine sve te pizdarije a cijenu ostavi istu. :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

sjecam se da je na forumu bio oglas za jednog crnog sporta 182 iz rijeke sa kvazi 230/240 ks

zna netko di je taj topic jer ga ja nikako ne mogu nac :(

Link to comment
Share on other sites

slažem se sa coupeom - i meni bi smetali plin i zimske gume uračunate u cijenu

2GTT - želiš reć da je recimo willy ima u sebi 5k eura muzike, da ne bi pita čovika da izvadi to (jer ti ne treba i nisi taj đir) nego bi iskešira taj višak? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Uopce nisu iste relacije.

Zimske gume i plin mogu biti koliko - 500€?

Usporedba je smijesna.

Da su to neke felge za 1000€ npr i gume, onda da, ovako se covjek rjesava svega jer taj razmak rupa mu ne pase na iduci auto.

Link to comment
Share on other sites

GTT...ljudi su placali plin po 11-12 tisuca kuna, aluminijsko krilo od Simoni Racinga je kostalo 2k kuna, set zimulja i felgi isto 3-4k kuna. Dodatnu upremu ili dorade od 15-ak tisuca kuna ljudi pri prodaji zele naplatiti barem upola, u najboljem slucaju. Tako dolazimo do cifre od cca soma eura, sorry ako je tebi to sitnica, mnogima danas nije i gleda se na svaki euro ako se moze ustedit. Neznam koliko si vozila prodao ali ljudi koji ti dodju gledati auto jednostavno nisu presretni sto im svoje neke "ideje" i " dodatke" na autu ides uvalit skupa s autom trebalo to njima ili ne. To ko da sutra ides kupit kilo teletine u mesnicu a ovaj ti nece proda ako uz to ne uzmes i 30 deka čevapa...jer sta ce on sad s njima.

Link to comment
Share on other sites

Prodao sam sigurno 30 vozila i vise.

I taj plin ne vredi kad ga izvadis 30% cijene na crnom trzistu a decko ti nece racunat 2000 kn krilo vjeruj mi.

Bezveze raspravljamo, ovo je sport za kontinentalne krajeve, veliki broj kilometara i gotovo. Za svakog ponesto, za svakog ponesto frende...

Link to comment
Share on other sites

Ma sve 5. Uostalom, 10 i nesto kuna za litru ES98 nije malo, mozda ce netko cijeniti sto je taj plin unutra, mozda ce mu dobro doci dva seta kotaca, na kraju krajeva mozda mu se svidi i spojler i 20 kila muzike. Mozda. Samo eto, danas gledas da prosiris koliko god mozes krug kupaca a ne smanjis. ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.