Jump to content

Formula 1 Grand Prix Du Canada 2011


ZD1400RT

Recommended Posts

Formula 1 Grand Prix Du Canada 2011

Pozdrav svima koji jedva čekaju ovaj vikend! :)

Već smo na sedmoj utrci prvenstva koju ćemo pratiti u Kanadi na stazi koja nosi ime jednog od najboljih vozača svih vremena, Circuit Gilles-Villeneuve. Staza poznata po brzim i dugim pravcima te sporim zavojima tj. jakim kočenjima pa možemo očekivati crne oblačiće iz felgi. :) teško je napraviti bilo kakvo napetije predstavljanje vikenda kad svi očekujemo, sa razlogom, pobjedu Vettela iako je na ovoj stazi sve moguće.

Povodom Red Bullove dominacije FIA je valjda u panici pa žele ukinuti upuhivanje ispušnih plinova u difuzor kad je bolid na kočenju tj. kad vozač ne drži gas (pun gas). To ne ide na ruku momčadi puput Red Bulla koji je to prvi uveo te momčadima Renault-a i Ferrarija. U Red Bullu su se brzo snašli pa su rekli kako bi ukidanje tih mapa štetilo hlađenju ventila na Renaultovim motorima pa je odluka odgođena. Procjenjuje se da bi Red Bull time gubio 0,8 sekundi po krugu jer ne bi gubili samo downforce, već bi i motor raspolagao sa manje snage na nižim okretajima. Kad bi se to dogodilo, mislim tj. vjerujem da bi hamilton nastavio tamo gdje bi Vettel stao i ujedno bi to za mene bila ogromna sramota za Formulu 1.

Kad sam kod sramote, moram spomenuti Renault koji su totalno u banani, te takve oscilacije ne pamtim od 2002. kad su se vratili u F1. Čak ni moj luđački optimizam ne nalazi više neke sheme s kojima bi sa uzbuđenjem čekao utrku da vidim koji će završiti.

Utrke su i dalje na lokalnim teležalosnimvizijama te raspored se lako pronađe googlanjem. Iako jako cijenim Jergovića jer je pun korisnih i zanimljivih informacija ona hladnokrvnost prilikom prijenosa je strašna. A tek ta kombinacija neemocija sa silovitim slinjenjem, hroptanjem, umiranjem u slini je definitivno skinula Cvitkovića sa prvog mjesta Guinnes-ove knjige rekorda u kategoriji "Zombie broadcast" dok je prenosio utakmice Bullsa u drugoj polovini devedesetih kad je ovaj uveo standarde preko mikrofona za umiranje u rigotini uz zvukove iz Aliena kad se probijaju ljudima iz prsnog koša. Sad još samo fali onaj klaun sa pola mozga Dijaković pa počne prdit ko paradni konj kojeg je Kramer nahranio govedinom iz konzerve da upotpuni sliku tuge i jada ovih prostora!

Ugodan vikend uz Red Bull! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

nadam se da ću ovu turku uspjet pogledat! ovo za komentatore si odlično opisao! :lool:

bojim se da nebu Renaulta iduće godine.. kak se Kubica ozljedio, sve ide nizbrdo.. :frown:

Link to comment
Share on other sites

Imamo novog vozaca na zidu prvaka

post-1556-094633300 1307734131_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ZD je da dobar uvod o nasim komentatorima no sigurno nije ocekivao da ce nam se dogoditi ovo sto se danas dogodilo. Jergovicu je danasnja kisa omogucila da dosegne potpuno novi nivo.

Link to comment
Share on other sites

Nemogu vjerovati!!! Prva Vettelova greška!!! I to kakva!

Super utrka pred kraj.

Link to comment
Share on other sites

Super utrka, svaka čast Buttonu ali meni je zakon bio Šumi koji bi dobio utrku da je ostalo mokro ali po suhom se vidi da ima daleko slabiji bolid.

Link to comment
Share on other sites

Nemogu vjerovati!!! Prva Vettelova greška!!! I to kakva!

Super utrka pred kraj.

That's what I'm talking about! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, Jergović nam se zaljubio! Počeo je tepati. :lool: Renata ga je jednostavno oborila. Ovaj iz Kretaor grupe se zbilja trudi kad je Renatu platio, a i moram priznat da se žena trudi. Imam feeling da će biti dobra kad malo pohvata konce. Renata rules! :bigl:

Utrka predobra. Button i Shumacher vozači dana! Većina ostalih koda je napušena, kao i onaj jadničak što je 15 puta pao dok je čistio stazu, skoro ga pregazili. Još onaj kamerman roknuo na leđa... Show!

Link to comment
Share on other sites

taman kad sam si mislio kak napokon imamvremena pogledat utrku, utrka se prekine.. ko mulac sam dva sata nadobudno iscekivao nastavak utrke i bas mi je drago sto nisam zaspao jer sam imao sta za vidjet! ne sjecam se kad sam zadnji put navijao za schumia ili zelio da button pobjedi tako da mi je nekako drago sto vettel nije uzeo pobjedu! zao mi je heidfelda kojem je kobayashi usporio na izlasku iz zavoja kad se ovaj zabio u njega.. zato mu je massa naplatio to zadnja 2 metra prije cilja! :)

sta rec, jako uzbudljiva i dobra utrka, nekako bi htio da se kubica sto prije vrati pa i ove sezone jer mislim da bi on dodatno zacinio kvalitetu utrka p,us sto bi i donio puno bodova renaultu!

Link to comment
Share on other sites

meni je najdraze zbog jergovica :rotfl:

a sch je pokazal, barem na kratko, da iako je stara kanta, jos uvijek je tata na mokrom... steta da nema bolid da ih vaspituje i na suvom :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Super utrka, svaka čast Buttonu ali meni je zakon bio Šumi koji bi dobio utrku da je ostalo mokro ali po suhom se vidi da ima daleko slabiji bolid.

a je pobjedija bi on da je bilo suvo a sa strane da su bile dvi cisterne pa polivale vodom kud on ide a on da se vozi sredinom on se samo moze poklonit pokonjem SENI to je bija vozac a ne ovi elektronicari zadnji desetak godina :hey:

Link to comment
Share on other sites

mačak ja tebe ništ nisam skužio. :)

ma brate nevolim ga i gotovo nikad mi se nije svidja prepotentni .... sreca njegova da je SENA poginuo a ovo elektronicari se odnosi na eru elektronski pomagala koja su bila da bi ja njima auto bez ikakve elektronike pa rođo vozi pa da vidimo ko sta zna :hey:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.