Jump to content

Clio 200 Paris - 00/15


Fredy

Recommended Posts

Da je Nimbus sivi umjesto mat sivi bio bi savršen :) Odlična mi je unutrašnjost s kožnim recarom :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Joooj to crno lakirano na srednjoj konzoli i onda žuti instrumenti :tup::tup::tup:

Stvarno im je slon prnuo u oko...

Link to comment
Share on other sites

A i rade jako ružne volane u posljednjih par godina. Centralni dio volana(airbag) je napuhan ko u vektrusini nekoj.

Sve si mislim da će to ispraviti odkad je izašao Clio, ali ne, i dalje tako... Meni osobno bzvz, bolji mi je 200 od Du-rollera u crvenoj boji.

I ima ljepše felge :D Vatreniji je.

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da je to treća limitirana edicija u vrlo kratko vrijeme.Neće na dobro izać.U DM - u je svaki drugi šampon limited edition.Po meni zanimljiva tema. :ahaa:

Link to comment
Share on other sites

Samo bi druge felge i maknuo lakiranu crnu (mazda) unutrašnjost, ali koliko vidim svi ste isto naveli kao promašaj. Mi balkanci očito neznamo kaj valja.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ce uskoro biti i nesto mnogo zanimljivije od ovog sminkerskog Parisa:

http://www.worldcarfans.com/111071334920/renault-clio-williams-special-edition-under-consideration

Po francuskim novinarima koji su pričali sa ljudima iz renaulta navodno ništa od toga. puste želje :bigl:

SUmnjam da motor kakav je sada može dati pouzdanih 240 KS koji mora izdržati barem 200 000 km uz neke normalne servisne intervale. Uz dugački hod koji ima podizanje okretaja nije opcija a tu leži snaga kod N/A motora.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.