Jump to content

Laguna Coupe RS?


Med0

Recommended Posts

laguna je naknadno lakirana (bila crna) pošto su je ključevima izgulili ljubomorni taksisti grada osijeka kada je došla konkurencija u obliku taxi cammea :) auto je od mladog direktora taxi cammea :hail:

Link to comment
Share on other sites

laguna je naknadno lakirana (bila crna) pošto su je ključevima izgulili ljubomorni taksisti grada osijeka kada je došla konkurencija u obliku taxi cammea :) auto je od mladog direktora taxi cammea :hail:

hm, ovo je uslikano u bazi Taxi Cammea. to je onda to :)

samo... kad sam vozio Lagunu, osjećao sam se vrlo udobno i opušteno u tom autu. ono, obiteljski-poslovno, leđero. te žute RS spike s crnim felgama i sivim kockicama mi na Laguni nikako ne prolaze :nezna:

IMHO, vlasnik te Lagune nema stila.

Link to comment
Share on other sites

Huo.hr kaže sljedeće:

Vozilo s registarskom oznakom RI0011M,

marka RENAULT, LAGUNA, 2.0 16V GT

Dakle, ne može bit RS nikako...:laugh:

Znao sam je ja viđat na cesti, ali nikako tablice uhvatit :rotfl:

gallery_9465_380_618132.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je selo 4 auspuha i osobno si nikada ne bih tako polakirao Lagunu,

ali

mi je bolje to što je čovjek napravio, nego kad vidim seljačinu koja kupi Lagunu Coupe i misli da ima Aston Martina u najmanju ruku, pa

počne stavljati krom felge i ostala govna... A vidio sam ih dosada, nažalost par komada takvih.

Link to comment
Share on other sites

bila je u novom prošli mjesec auto bolesno izgleda a lijepo idecool.gif

Link to comment
Share on other sites

pije par dana si je uzeo audi R8 :fucka: al na ZG tablama :laugh:

meni su na ovom viška samo ove nalje... dotični auto ide ko đubre :hail:

Edited by Red_Storm
Link to comment
Share on other sites

meni je skroz hebena! ali slazem se sa GTT, nastavci su losi, ja nebi nikakav nastavak na tom autu...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ako se ne varam, ova Laguna je često sparkirana u Vukovarskoj u Zagrebu. Vidio sam ju prošle godine, ja mislim da je bila baš ta, jer je bila u toj boji a imala je austrijsku registraciju. Znaci, uvoz! :)

Edited by Kiko
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.