Jump to content

clio sport 172


Guest

Recommended Posts

zanima me jel neko zna šta o mom autu clio sport 172 crni, malo je kasno pošto sam ga već kupio ali me zanima,1.vlasnik mu je bio ante kraljević iz samobora onda je 2008. prodan u otočac auto se čini ok i nadam se da neču imati problema sa njim...:nezna:

Link to comment
Share on other sites

btk, kaj neznas ne boli ...

pogledaj si u HOK.u jel bi razbijan, pregledaj ga u servisu i samo gasss ...

i sad da ti netko kaže da je bio u jarku bit će u k..... , ovak te zaboli ...

Link to comment
Share on other sites

btk, kaj neznas ne boli ...

pogledaj si u HOK.u jel bi razbijan, pregledaj ga u servisu i samo gasss ...

i sad da ti netko kaže da je bio u jarku bit će u k..... , ovak te zaboli ...

potpis... jel ti se sviđa? jel ti radi?

Ono što ne radi popravi i vozi se i uživaj. sad je tvoj gotovo je i to je to stari.

Link to comment
Share on other sites

imate pravo što manje znam to bolje :dobroje: evo imam ga 2mj. stvarno sam zadovoljan sa njim auto je super nisam imao nikakvih problema sa njim samo neke sitnice koje treba promijeniti...:hura:

Link to comment
Share on other sites

imate pravo što manje znam to bolje :dobroje: evo imam ga 2mj. stvarno sam zadovoljan sa njim auto je super nisam imao nikakvih problema sa njim samo neke sitnice koje treba promijeniti...:hura:

onda, pa di gori :D

samo fino iznad 5500 i to je to, dajmo mu da diše :)

Edited by Dinnek
Link to comment
Share on other sites

Zamisli sad da ti netko napiše da je auto bio pod vlakom i 5 poginulih unutra....nebi ti bilo svejedno :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

tek iznad 4-5k i je najbolji :hura: samo moram prije servis napravit jel cura od koje sam ga kupil nema pojma jel kaj mjenjano a koliko mi se čini nije ništa,ulje i filter sam zamijenil sam,al zupčasti i ovo ostalo neznam,jel znate nekoga di bi mogao napraviti kakav veči servis i kupiti zamjenske djelove? pošto su me u ovlaštenom tražili za zupčasti,pumpu vode filter zraka i goriva i diskove 6500kn plus posal...:tup:

Link to comment
Share on other sites

tek iznad 4-5k i je najbolji :hura: samo moram prije servis napravit jel cura od koje sam ga kupil nema pojma jel kaj mjenjano a koliko mi se čini nije ništa,ulje i filter sam zamijenil sam,al zupčasti i ovo ostalo neznam,jel znate nekoga di bi mogao napraviti kakav veči servis i kupiti zamjenske djelove? pošto su me u ovlaštenom tražili za zupčasti,pumpu vode filter zraka i goriva i diskove 6500kn plus posal...:tup:

nemojte me sad plašit bolje da nisam ništa ni pitao... :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

nemojte me sad plašit bolje da nisam ništa ni pitao... :rotfl:

napravi veliki servis kod BB braće. Nickovi su im na forumu zgr5gtt i r5gtt, velika većina ljudi kod njih vozi aute s foruma ovdje. Na trešnjevci su ti.

Link to comment
Share on other sites

napravi veliki servis kod BB braće. Nickovi su im na forumu zgr5gtt i r5gtt, velika većina ljudi kod njih vozi aute s foruma ovdje. Na trešnjevci su ti.

hvala ti,jel se jedan od te braće zove zvonko? i vozi srebrnog clia 172? il se varam? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

hvala ti,jel se jedan od te braće zove zvonko? i vozi srebrnog clia 172? il se varam? :nezna:

ne :D

zovu se Hrvoje i Domagoj :)

Link to comment
Share on other sites

Domagoju je umjetnicko ime Zvonko. Zvonko Bogdan. :box:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

Domagoju je umjetnicko ime Zvonko. Zvonko Bogdan. :box:

Bonko Zvogdan :zubo:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.