Jump to content

info megane coupe


margax

Recommended Posts

zna li netko vise o ovom autu?

jel stvarno to tako kako pise da ima F1 mjenjac i speru i tih 180ks??

totalno mi nesto smrdi tu :nezna:

:tup: :tup:

megane

Edited by margax
Link to comment
Share on other sites

Poznato je da Meganei na plin imaju tako tridesetak konja više nego serijski. F1 mjenjač i špera su samo marketing :)

Link to comment
Share on other sites

Ako dobro vidim na fotkama, suvozacki zracni jastuk je ispucan, a i volan je mijenjan... pitam se zasto. Gluposti o 180ks, F1 mjenjacu (?) i potrosnji od 7l plina na 2k ccm ne vjerujem da ce itko popusiti.

Link to comment
Share on other sites

ma frend se zagrijao i navukao bas zbog tih "180ks", spere i tih gluposti, a i ja sam mu rekao da je to vjerovatno patka!

na kraju krajeva, da auto stvarno ima F1 mjenjac ne bi trazio samo toliko za cijeli auto!

pa ako netko zna nesto vise, da ne ispadne glup i kupi s**nje

Link to comment
Share on other sites

Što je uopče "F1 mjenjač"?

Oglas je stvaran ali je živa smijurija. Ja sam ga htio zvat iz zajebancije tak toliko da vidim dal lik stvarno misli ozbiljno.. 180ks sigurno nema pa ako nekoga zbog toga zanima nek zaboravi. I prije je cijena bila 2800e ak se ne varam ali ga je očito "malo oštetio" pa je spustio cijenu.

Link to comment
Share on other sites

Ništa čudno...županija Šibensko-kninska...valjda neko selo u zaleđu...momak skužio da od frenda Golf III 1.8 8v (full oprema bez klime i kože) ima preko 130 konja a samo je stavio ispuh, gljivu i fuel optimizer na crijevo dovoda goriva...pa valjda i on napravio zbroj, Supersprint (15 ks), OZ felge (5 ks), F1 mjenjač (5 ks) i K&N filter zraka (5-7 ks) i eto nas na 180-ak ponija pod haubom.

Link to comment
Share on other sites

Ništa čudno...županija Šibensko-kninska...valjda neko selo u zaleđu...momak skužio da od frenda Golf III 1.8 8v (full oprema bez klime i kože) ima preko 130 konja a samo je stavio ispuh, gljivu i fuel optimizer na crijevo dovoda goriva...pa valjda i on napravio zbroj, Supersprint (15 ks), OZ felge (5 ks), F1 mjenjač (5 ks) i K&N filter zraka (5-7 ks) i eto nas na 180-ak ponija pod haubom.

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

a tako sam si i mislio!

valjda ce frend sad odustat, kad mu vec nije dovoljno samo moje misljenje!

hvala :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ali ovo da limarija nije u najbolje stanju...

Auto je udaren, ispucala boja na spojleru, Hauba i krov mi izgledaju blijedo (ili mi se čini?), a ima i neku štraftu kod rupe za gorivo...

Plus što ima 2 seta fotki, valjda prije nego ga je razbio i poslije :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.