Jump to content

FIA Formula One World Championship 2012.


dolac

Recommended Posts

Ovu sezonu nisam pratio gledajući prijenos utkra, jednim dijelom što je više nije bilo na hrt-u, drugim, zbog slabe konkurentnosti i Renaulta i cijele te drame oko naziva Lotus Renault.. (nemrem to još prihvatit). Ako sam pogledao sve skupa dvije utrke, puno sam rekao, no sada na radiu čuo novosti vezane uz momčad koja očito ne gubi motivaciju i ne spava..

Rijeć je dakle o novom 2-godišnjem ugovoru Kimija za Renault :fucka:

http://autoklub.jutarnji.hr/kimi-r-ikk-nen-potpisao-za-lotus/990418/

Link to comment
Share on other sites

kimster rulz, mada sada nosi premalo crvene boje za moj ukus... čito sam intervju u britanskom f1 racingu i pišu da je kralj kad je pregovaro, između ostalih sa williamsom, zahtjevo unaprijed da se zna koliko će PR pojavljivanja morat odradit godišnje. ne bi on pričo vele ako ne mora:)

Link to comment
Share on other sites

Veselio sam se Kimijevom povratku, ali ne u ovu momčad, već u Williams koji bi 2012. trebao nastupiti punim imenom Williams Renault.

Trenutna momčad Lotus Renault zove se Renault samo zbog TV prava i novaca koji dobivaju te od Renaulta još ove godine dobivaju besplatno motore. Sad u zimskom periodu ime Renault kao ime momčadi više neće postojati, već će biti smo Lotus jer su se nagodili sa privatnom momčadi Team Lotus (zeleni) oko imena te će se zeleni ubuduće zvati (pretopstavljam) Team Caterham. Također su glasine da bi crni Lotus mogao uzeti Cosworth motore pa bi se momčad mogla zvati Lotus Cosworth, a od našeg Renault F1 Tema ostat će samo sjećanja na 2005. i 2006.

Ono što je nasmješnije, vlasnici crnog Lotusa su navodno zahtjevali od Petrova više novaca s kojim su platiti Kimija, zato je nedavno Petrov poludio i pljuvao po momčadi. :laugh:

Ono što me zanima najviše je Williams na Renaultovim motorima. Najviše od svega bi volio da se malo probiju prema vrhu (iako sumnjam) jer se radi o legendarnoj momčadi i nije joj mjesto u donjem redu. Iskreno se nadam da će njihova plavo bijela boja dobiti i Renaultove žute i vjerujem da će biti jedan od ljepših bolida na gridu. :) Jedino ne znam tko će voziti za njih nadam se da neće Barichello, a Pastor se zacimentirao tamo.

Link to comment
Share on other sites

a onda opet neću gledat ni sljedeću sezonu :plazi:

stvarno nije fora kaj rade od tih momčadi.. :tup:

Link to comment
Share on other sites

Uuuuu kaj se bude sad cugalo u boksu! Rus i Kimmi. Alkohola (vodke) bude u potocima! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Za malo vise od mjesec dana počinje nova sezona formula 1, i iako sam prošle sezone odgledao dvije ili možda tri utrke, ove godine me zanima kako će se Kimi snać.. za mene je Lotus Renault još uvijek onaj Renault iako ne znam da li će se onaj stari Team Spirit ikad vratit tj. da će Renault biti 100%-tna momčad..

no kako je krenulo, Kimi je napravio najbolje vrijeme ikad na Jerezu :)

http://www.formula1.com/news/headlines/2012/2/12996.html

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Što je ovo ljudi, mrtav topic?? :nezna: Zar nitko više ne prati F1?

Ja na žalost danas nisam gledao kvalifikacije u Monte Carlu i ponadao se da ću ovdje pronaći rezultate. :frown:

Link to comment
Share on other sites

Pratimo, samo se ne piše :zubo:

Mogla bi biti sutra zanimljiva utrka :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Daj napiši kako izgleda startni grid. Nestrpljiv sam da čekam do sutra.

Link to comment
Share on other sites

U kvalifikacijama za VN Monaka Scumacher je ostvario najbrže vrijeme ali će zbog kazne pol poziciju prepustiti Mark Webberu.

monaco-q.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hvala roki :respect:. Neobično je ovo ime vidjeti ponovno na vrhu. :bigl:

Koliko mjesta će Michael morati prepustiti?

Link to comment
Share on other sites

Ja od svojih 32 god formulu pratim bar 25 ak ne i duže, za renault navijam od trenutka kad je schumacher prestal vozit u njemu pa sve do sad kad su kimi i grosejan, pošto hrt izgleda gubi sve živo od kvalitetnog sporta i kak su krenuli uskoro im bude top dogadjaj tirnir u pikadu u nekom kvartovskom kaficu a ko god može pa tako i ja beži od max-tv-a a b-net nemrem imat osim ak mi sad stigne ta satelitska njihova,problem je u pracenju utrka. vanjska antena mi vrlo loše lovi slo2 i net-tv a na h-1 kojem nadam se brojim zadnje dane mogu gledat prek njemackog rtl-a i orf-a taj orf sam gledal jednom od pola utrke i ni jedne reklame ni bilo pa ko može prožvakat prenos na njemackom, orf toplo preporučam,ja nemrem pa sam gledal na mutavo.

Izgleda mi da formula u zadnje 2 ili 3 god ide napokon u dobrom smijeru,ono nije više dogadjaj kad nakon rucka odgledaš start i zaspiš u 10 krugu,ono postala je napeta cak i jucer di su preticanja gotovo nemoguca da je bila koja kap kiše više bilo bi ludnica, samo da je uspjet nac negdje kvalitetan prenos na jeziku koji razumijem, mrzim ovu digitalizaciju prije par god mogo si antenu složit od čavla i komada žice i slika bi bila vrhunska i sve bi lovil a danas uz sva ta čuda tehnike nikad teže gledat telku...

Link to comment
Share on other sites

^^

upravo to!

Ja sam pogledao zadnje dvije utrke i barcelona je bila sve samo ne dosadna utrka!! Proslu sezonu sam pogledao samo Melburne i ni jednu utrku vise, sada jedva cekam VN Canade! :)

Bit ce ovo jako jako zanimljiva sezona :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ja od svojih 32 god formulu pratim bar 25 ak ne i duže, za renault navijam od trenutka kad je schumacher prestal vozit u njemu pa sve do sad kad su kimi i grosejan, pošto hrt izgleda gubi sve živo od kvalitetnog sporta i kak su krenuli uskoro im bude top dogadjaj tirnir u pikadu u nekom kvartovskom kaficu a ko god može pa tako i ja beži od max-tv-a a b-net nemrem imat osim ak mi sad stigne ta satelitska njihova,problem je u pracenju utrka. vanjska antena mi vrlo loše lovi slo2 i net-tv a na h-1 kojem nadam se brojim zadnje dane mogu gledat prek njemackog rtl-a i orf-a taj orf sam gledal jednom od pola utrke i ni jedne reklame ni bilo pa ko može prožvakat prenos na njemackom, orf toplo preporučam,ja nemrem pa sam gledal na mutavo.

Izgleda mi da formula u zadnje 2 ili 3 god ide napokon u dobrom smijeru,ono nije više dogadjaj kad nakon rucka odgledaš start i zaspiš u 10 krugu,ono postala je napeta cak i jucer di su preticanja gotovo nemoguca da je bila koja kap kiše više bilo bi ludnica, samo da je uspjet nac negdje kvalitetan prenos na jeziku koji razumijem, mrzim ovu digitalizaciju prije par god mogo si antenu složit od čavla i komada žice i slika bi bila vrhunska i sve bi lovil a danas uz sva ta čuda tehnike nikad teže gledat telku...

pa sta nema prijenos na nekoj lokalnoj tv?

ja mogu gledat na 2-3 programa

Link to comment
Share on other sites

Ja sva sreca lovim Net tv :)

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites

pa sta nema prijenos na nekoj lokalnoj tv?

ja mogu gledat na 2-3 programa

ja sam u kući okružen zgradama i to lokalne mi s mpeg-4 reciverom daje kakav takav signal na net-tv i slo2, al to je lom slike par puta u minuti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

KAKVA UTRKA!!!!!!!!!

To je to napokon je formula nešto vrhunsko i napeto,7 utrka,7 razlićitih pobjednika. grosejan i perez na postolju, ma nemre bit bolje a onom ko je zmislil "drs" treba zdignut spomenik jer je napokon vratil u formulu bit svega PRETJECANJA I BORBE NA STAZI a ne ko prije drs-a kad su se utrke većinom dobijale i gubile u boksovima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

čeka se Spa nestrpljivo....predugi su mi ovi praznici u F1.....inače pratim od '90,'91..nemam pojma

Link to comment
Share on other sites

je oni odmaraju.. od fuckin cega!? :plazi: od divljanja po stazi u abnormalno nabijenim bolidima... teeeesko im je... il odmaraju il rade jedan od najboljih poslova na svijetu...

Link to comment
Share on other sites

Nije lako jurcati po stazi 300 :drivar: i gledati hostese sa strane.

To je vrlo stresno, a pogotovo kada dolaze na podij i prolaze kroz gomilu istih koje radosno kliču njihovo ime :party::happy:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.