Jump to content

Peračice Prozora Na Benzinskim Pumpama


frenchkey

Recommended Posts

Ostavim im kako kad koju kunu ali ih bas ne volim, mislim ne volim da mi peru stakla jer ih pretezno vise zamazu nego ociste ali ih volim vidjeti :bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jazzie

    6

  • BALEV

    5

  • frenchkey

    4

  • Baby Blue

    4

Guest Polyanna

Ja sam svako ljeto u srednjoj zaradjivala peruci sajbe na benzinskama. Uglavnom sam radila na autoputu. Do posla sam isla busom (oko sat vremena) i onda uz kraj po autoputu pjesacila pola sata po suncu da bi dosla tamo i radila po 12 sati i opet isti taj put natrag. Doma sam dolazila s ispucalom kozom na rukama, crnom od one vode i zmazanoce, umorna ko pas (jer sam istim putem isla natrag).

Zasto??

Zato sto je to odlicna lova, s kojom sam si kupovala knjige za srednju i oblacila se za zimu i nisam morala trziti roditelje da mi to sve omoguce. Vjerujte mi, nema veceg gusta nego kad se mozes brinuti sam za svoje potrebe jos i u srednjoj!

Svi ste vi jalni na te cure jer su dosle tamo s vezom.

Ja sam vise ljuta na studentice koje se oblace u marke, voze aute koji im je tatica kupio, razmecu se s lovom a da nisu radile ni jedan jedini dan!

Cure koje rade na benzinskoj barem imaju volju raditi za razliku od predhodno navedenih razmazenih tatinih curica.

Tko god nije probao raditi po 12 sati(toliko sam ja radila) medju benzinskim parama, usred ljeta kad je vani +40 u hladu, s onom zmazanom vodom dok peres stakla na kojima su zaljepljene muhe, musice i pticja govna(pogotovo na autoputu) i to dnevno operes takvih barem 50, jedes u garderobi medju smrdljivim cipelama od radnika ili u skladistu - ta osoba ne moze suditi.

Ja sam u ovom slucaju pricala o svom iskustvu, koje nije bilo nimalo ugodno, ali mi je donijelo osjecaj zadovoljstva kad sam mogla tati pogledati u lice i reci: "Ne hvala ti, imam novaca!", pogotovo zato jer je on bio prvi koji se protivio da idem raditi i rekao neka ostanem doma da ce mi on svaki dan radije dati 150 kn nego da idem raditi!

Uvijek dam curama da mi operu sajbu i ostavim im po 5 kn.

Link to comment
Share on other sites

ak mi je zmazana šajba, dam im 10kn, nek si zarade za more :)

zadnje staklo je uvijek zmazano jer se 5ica uvijek zasere po guzici....pogotovo ako je nekoliko cm od poda sa 195 šlapama :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest vanilija

neka rade i zaraduju!

...a oni koji imaju novaca i ne moraju se uopce muciti -neka.....to ne mora nikome smetati,ako tata i mama imaju love za svoju djecu studose PA SUPER ..hvala Bogu nek imaju....

p.s.-uvijek dam neku lovu...uostalom ja bi u crnom ciganu pomogla

Link to comment
Share on other sites

Guest Polyanna
neka rade i zaraduju!

...a oni koji imaju novaca i ne moraju se uopce muciti -neka.....to ne mora nikome smetati,ako tata i mama imaju love za svoju djecu studose PA SUPER ..hvala Bogu nek imaju....

p.s.-uvijek dam neku lovu...uostalom ja bi u crnom ciganu pomogla

<{POST_SNAPBACK}>

Ma slazem se, ak neko ima love na bacanje, libo me racku! Ali kad takvi pocnu krojit pravdu i pricat o vezama :wall::wall:

Danas bude tuca padala, ti i ja se slazemo oko necega :lool::lool:

;)

Link to comment
Share on other sites

DAm da mi operu šajbe, jer to fakat znaju jako dobro napraviti...

Sve, sa druge strane, da i ne naprave to... to u velikoj većini rade školarci i školarke kojima baš i starci nemaju za dati novce za večernje izlaske (koji su im toliko u glavama), pa im uvijek, fakat, velikodušno dajem sve kovanice koje zateknem u novčaniku... nekada bude 2 kn unutra, istina... ali ako i nađem 15kn kovanica... dam im to sve...

recimo da bi u prosjeku bilo oko 5kn... tu negdje...

Neka djeca rade (ako ništa drugo neka peru šajbe), a ne da rade pizdarije, da se drogiraju, da razbijaju tribine od nekih stadiona etc... etc...

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Kad sam imao clia nisam davao jer je bio niski, al kad sam nabavio scenica(koji je vislji) dam da mi peru sajbe jer se na njemu moraju protezat da dohvate cijelu sajbu i sve operu! Pa se propinju.....! A vani vruceeee.....! A one u vrucim hlacicama.... :cice: !!! :klap:

Link to comment
Share on other sites

vise manje im uvijek dam 10kn.. bar se trude nasto zaradit ak nista drugo.. a ja cijenim svakoga tko radi ili bar pokusava..

Link to comment
Share on other sites

DAm da mi operu šajbe, jer to fakat znaju jako dobro napraviti...

Sve, sa druge strane, da i ne naprave to... to u velikoj većini rade školarci i školarke kojima baš i starci nemaju za dati novce za večernje izlaske (koji su im toliko u glavama), pa im uvijek, fakat, velikodušno dajem sve kovanice koje zateknem u novčaniku... nekada bude 2 kn unutra, istina... ali ako i nađem 15kn kovanica... dam im to sve...

recimo da bi u prosjeku bilo oko 5kn... tu negdje...

Neka djeca rade (ako ništa drugo neka peru šajbe), a ne da rade pizdarije, da se drogiraju, da razbijaju tribine od nekih stadiona etc... etc...

:hey:

<{POST_SNAPBACK}>

:klap::klap:

Link to comment
Share on other sites

Guest Polyanna
Kad sam imao clia nisam davao jer je bio niski, al kad sam nabavio scenica(koji je vislji) dam da mi peru sajbe jer se na njemu moraju protezat da dohvate cijelu sajbu i sve operu! Pa se propinju.....! A vani vruceeee.....! A one u vrucim hlacicama.... :cice: !!! :klap:

<{POST_SNAPBACK}>

Vidis, danas je to malo drukcije.

Kad sam ja radila Ina je striktno trazila da budemo u njihovim majicama i dugim hlacama(vruce hlacice, kratke hlace, minice su bile zabranjene).

I to mi je bilo u redu jer si tamo da peres sajbe a ne da glumis striptizetu. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

dajem im... jer fino pristojno pitaju... a to stvarno nije neka velka lova... zeljezo uglavnom... ali eto... zadnji put tankam na Ini u Kt (prije penjanja na autobahn) i dvije simpaticne djevojke se pretrgale oko prednjih i zadnjih sajbi... i 20 kn zaradile... moja galska kosilica je blistala do izlaska na autoput... a onda je bilo ciglu na gas i udriii... bemti radove... a taman sam isprobavao koliko hoce potegnut da vidim kak je zadnji kraj slozen (vrlo dobro)... rezultat... 178... ali na par km samo... imam feeling da bi se makina razletila da se tak vozim tu dionicu... prosjek je 130-140... mda...

Link to comment
Share on other sites

Svi ste vi jalni na te cure jer su dosle tamo s vezom.

Ja sam vise ljuta na studentice koje se oblace u marke, voze aute koji im je tatica kupio, razmecu se s lovom a da nisu radile ni jedan jedini dan!

Cure koje rade na benzinskoj barem imaju volju raditi za razliku od predhodno navedenih razmazenih tatinih curica.

<{POST_SNAPBACK}>

Ja sam naravno ljubomorna na te cure, zato što kad sam ja kao srednjoškol(j)ka htjela raditi na pumpi nisam mogla jer nisam imala (dovoljno jaku) vezu. Moram priznati da više cijenim osobu koja je posao dobila pošteno i pošteno ga radi, od onog koji ga je dobio preko veze (ipak, naravno da one koji ga ne znaju raditi ne cijenim uopće, bez obzira kako su došli/e do njega).

A boldani dio ti neću komentirati jer se na mene ne odnosi. Iako, ja bih bila izuzetno sretna da su mi starci mogli kupiti auto ili da mi daju svaki dan za kavicu, ili garderobu. (a tek da mi stan kupe :klap: )

Link to comment
Share on other sites

Guest vanilija
Ma slazem se, ak neko ima love na bacanje, libo me racku! Ali kad takvi pocnu krojit pravdu i pricat o vezama  :wall:  :wall:

Danas bude tuca padala, ti i ja se slazemo oko necega  :lool:  :lool:

;)

<{POST_SNAPBACK}>

a mi se nismo slagale ????????????????????????????

pa nemrem vjerovat...

....nebu kiša ...ni tuča...nego preuranjeni mraz! :klap:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam radio taj posao prije par godina ,tocnije 5 god i moram priznati da sam zaradivao dobru lovu na tome.To je jadan od boljih poslova za zaraditi lovu preko ljeta ,ali sam ako si sposoban i imas volju za to(i naravno da dobro perse)!

Pa na konto toga uvijek ostavim 5-10 kn ekipi koja to radi!

Jos ako je kakva zgodna malicka u kratkoj majcici,a ove godine po Istri ih je bilo... :hura:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam naravno ljubomorna na te cure, zato što kad sam ja kao srednjoškol(j)ka htjela raditi na pumpi nisam mogla jer nisam imala (dovoljno jaku) vezu. Moram priznati da više cijenim osobu koja je posao dobila pošteno i pošteno ga radi, od onog koji ga je dobio preko veze (ipak, naravno da one koji ga ne znaju raditi ne cijenim uopće, bez obzira kako su došli/e do njega).

A boldani dio ti neću komentirati jer se na mene ne odnosi. Iako, ja bih bila izuzetno sretna da su  mi starci mogli kupiti auto ili da mi daju svaki dan za kavicu, ili garderobu. (a tek da mi stan kupe  :klap: )

<{POST_SNAPBACK}>

veza ili ne.. trude se i rade, danas za sve treba veza (nazalost)..

Link to comment
Share on other sites

Evo bas bio na bengi OMv i tocim gorivo i pridje djevojka i pita dali moze oprti sajbe,a ja kazem moze,i ja posnem prekapati po autu za sicu,jerbo mi je bed ne dati nist,iscupam sve sitne,i one male zute bugare,promjenim na kasi mrkog medjeda i dam joj,ma svaki put ostavim nesto,jos pogotovo sto je auto tak usran da boli glava,kao sto je Janko rekao njegov auto je 365 dana čist,a kod mene je obrnuto..... :lool:

Link to comment
Share on other sites

Guest Polyanna
Ja sam naravno ljubomorna na te cure, zato što kad sam ja kao srednjoškol(j)ka htjela raditi na pumpi nisam mogla jer nisam imala (dovoljno jaku) vezu. Moram priznati da više cijenim osobu koja je posao dobila pošteno i pošteno ga radi, od onog koji ga je dobio preko veze (ipak, naravno da one koji ga ne znaju raditi ne cijenim uopće, bez obzira kako su došli/e do njega).

A boldani dio ti neću komentirati jer se na mene ne odnosi. Iako, ja bih bila izuzetno sretna da su

Link to comment
Share on other sites

Ja uvijek dam da mi operu šajbe, jedino ak nisam iz praonice upravo izašao :) .

I ja sam taj posao radio dok sam bio srednjoškolac, naravno jedino se preko veze mogao dobit :zubo: .

Dalo se dobro zaradit ak si bio na frekventnoj pumpi, moja je bila tak tak, a i nekak mi se uvijek činilo da su djevojke više zarađivale od muških :zubo:

Dam im otprilike 5kn ak imam

Link to comment
Share on other sites

Vidis, danas je to malo drukcije.

Kad sam ja radila Ina je striktno trazila da budemo u njihovim majicama i dugim hlacama(vruce hlacice, kratke hlace, minice su bile zabranjene).

I to mi je bilo u redu jer si tamo da peres sajbe a ne da glumis striptizetu.  :zubo:

<{POST_SNAPBACK}>

Ma meni je ipak ovako draze! Pravila su da se krse!!! :laugh::klap:

Link to comment
Share on other sites

Ma meni je ipak ovako draze! Pravila su da se krse!!! :laugh:  :klap:

<{POST_SNAPBACK}>

Potpisujem.

Sad znate tko će vam na mitingu petkom prati šajbe :bigl: Poly

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.