Jump to content

Kazna zbog (ne)odjave auta


borny

Recommended Posts

Danas opet plava kuverta i nova strepnja prilikom otvaranje iste.

Sad me pak zovu na sud ... Piše samo da me se, kao okrivljenika bla bla, poziva na sud po mom prigovoru na prekršajni nalog I. PPP, tog i tog dana.

Ovo mi je prvi put da idem na bilo kakav sud, što mogu očekivati tamo?

Naravno, radnja je vazena uz cijelu trakavicu oko odjave prodanog auta.

Link to comment
Share on other sites

nis, doc ces na kennedyjev trg, ući ćeš u sobu i sutkinja bu te ispitivala o tom događaju i ti ćeš odgovarat na pitanja.. i to ti je to.. onda će ispitat drugu stranu (možda isti dan, možda već jesu a možda tek i budu) i kad oni sagledaju oba dve strane donjet će zaključat takav i takav i rješenje buš dobil doma ko i kuvertu :)

jednom sam ja dobil na sudu da je murjak koji se ni jednom nije pojavio na sudu moral platit sve troškove i kaj ti ja znam.. još čuvam to rješenje doma da je murjak kriv :D

Link to comment
Share on other sites

Pozvali me u Av. Dubrovnik 8...

Da, sigurno budu kupca iz BJ dovlačili u ZG na sud. Sve mi je to tako blesavo, ali nije ni čudno u banana državi.

Samo ne kužim kaj joj novoga mogu reći, a da nije napisano u žalbi. Možda jel bilo sunčano :)

Link to comment
Share on other sites

E da, sad je na Av. Dubrovnik, ima cca 5 mjeseci :)

A gle, uvijek nakon zalbe ides na sud pa sta sud odluci. A budi bez brige doci ce i ovaj iz BJ sim, a ak nebu bu mu policija na vrata. Ak sam ja tam negdje isto u okolicu BJ isao na sud, bu i on dosel sim :)

Link to comment
Share on other sites

E a znate kaj je meni bilo... Ja sam išo odjavit tablice od prošlog vlasnika i nisu mi to dali bez nekakve potvrde o nekakvoj cestarini i onda sam moro ić u Zagreb po to, al se čeka 6 tjedana. Dal se ja smijem u tom međuvremenu vozit s autom?

Mislim da bi to bilo sasvim u redu s njihove strane... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Napokon je ova tragikomedija riješena!

Maloprije se vratio sa suda, oslobođen sam :zubo:

Što će biti sa kupcem, ne znam, ali lako moguće da njemu dođe kakva čestitka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

E a znate kaj je meni bilo... Ja sam išo odjavit tablice od prošlog vlasnika i nisu mi to dali bez nekakve potvrde o nekakvoj cestarini i onda sam moro ić u Zagreb po to, al se čeka 6 tjedana. Dal se ja smijem u tom međuvremenu vozit s autom?

Mislim da bi to bilo sasvim u redu s njihove strane... :roll:

Možeš dokupit potvrdu o cestarini u bilo kojoj stanici za tehnički pregled (za onoliki period koliko to je ostalo do isteka registracije).

Link to comment
Share on other sites

Možeš dokupit potvrdu o cestarini u bilo kojoj stanici za tehnički pregled (za onoliki period koliko to je ostalo do isteka registracije).

ne možeš

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ne možeš

Otkud ti informacija da ne možeš? Mene su iz policijske postaje poslali da napravim baš to ako nemam tu potvrdu. No ja se ipak nisam žurio pa sam čekao onih 6 tjedana da mi dođe potvrda o već plaćenoj cestarini. A i u stanici za tehnički pregled su mi također ponovili da to mogu, sjećam se jer mi je žena baš rekla ono "joj to ti je sad baš bez veze platit još jednom za auto koji je registriran još 11 mjeseci"

(sorry na bumpanju, tek sam sada vidio ovaj post)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.