Jump to content

Traže se dijelovi za R 17


hans

Recommended Posts

Znam da bi ovo trebalo u oglase,ali mislim da je primjerenije ovdje....dakle iz usluge za frenda: traže se prednji blatobrani R 17.

Link to comment
Share on other sites

Tek sad vidjeh

Evo jedno stranjskog link za online shop

http://www.franzose.de/de/Home/

sa ovog kupovao i velike i male stvari. Stizalo je u roku dva tjedna. bez ikakvih dodatnih poštarina/carina/poreza.

Ima i drugih koji su na prvu povoljniji ali ti onda zaračunaju poštarinu da se smrzneš i vratiš se na franzose.de

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Opet ja,ali sad je druga stvar....treba mi netko tko ima motor 1600 ccm (odnosno jednu od tri verzije tog motora a to su 1565ccm,1606ccm ili 1647ccm) a ugrađivali su se u modele 12,15,16,17 i 20. Nemogu nikako drukčije utvrditi dali radilica od tog motora paše u C1J motor (da,da R5 GT TURBO 1600 ... :tup: ).

Link to comment
Share on other sites

Opet ja,ali sad je druga stvar....treba mi netko tko ima motor 1600 ccm (odnosno jednu od tri verzije tog motora a to su 1565ccm,1606ccm ili 1647ccm) a ugrađivali su se u modele 12,15,16,17 i 20. Nemogu nikako drukčije utvrditi dali radilica od tog motora paše u C1J motor (da,da R5 GT TURBO 1600 ... :tup: ).

Ja te uopće ne kužim, kupuješ motor, trebaš nešto da vidiš na njemu.........................

Link to comment
Share on other sites

Trebaju ti i klipnjace,naravno HUB je drugaciji a glavni bi ti mogli odgovarati po mjerama,aksijalni se pripasu!

Motor takav bi se mogao potražiti i u R12,R15,R16,R18 i u fuego turbo kojeg teško naći kao i R17 Gordini

Link to comment
Share on other sites

Fuego i 18 turbo imaju SOHC motor koji nije taj kakav ja tražim....koliko mi se čini,neznam kodove oznaka tih motora.

Link to comment
Share on other sites

Rumuni su puno sa tim petljali, nalazio sam po njihovim forumima. Mislim da sam i ne nekom francuskom forumu procitao da imaju taj 1600 kit da se kupi i misli da su ga nalazili u Turskoj-ako se dobro sjecam oko 300e je bila radilica. Dakako, bolja je solucija ako se nadje neki od motora koji si spominjao.

Link to comment
Share on other sites

Le moteur C1J est un 1400 bloc fonte Cléon.Rien à voir avec un bloc de R16, ils n'ont aucune pièce commune.

Evo odgovora sa foruma R 16.

Edited by 16 tl
Link to comment
Share on other sites

Moteur 1550cc (atmosphérique) Kit 4 chemises-pistons forgés 80mm

Engine 1550cc (atmo) Complete set of 4 liners and forged pistons 80mm

Link to comment
Share on other sites

Znači kažu oni da to ne paše... :ljut:

Postavi točno što želiš napraviti pa pitam, lik ima neki bijesni R 5 i još hrpu renolki,sve kuži.

Link to comment
Share on other sites

post-620-082127400 1352737561_thumb.jpgpost-620-047250500 1352737546_thumb.jpgpost-620-037463500 1352737529_thumb.jpg

Motor je kod mene u garaži, prešao 150000 km,1975 godina, model TS.

Link to comment
Share on other sites

Postavi točno što želiš napraviti pa pitam, lik ima neki bijesni R 5 i još hrpu renolki,sve kuži.

Želim sklopiti motor koji bi imao blok C1J 788,radilicu i klipnjače od 16TS motora,klipove i košuljice neznam koje (jer neznam dali na klipnjače od 16TS pašu klipovi od C1J motora) i glavu od R5 Alpine Turbo (to paše na C1J blok).

Link to comment
Share on other sites

Atmo?

Koja glava motora?

Nema tu glave u tom kitu,to su samo klipovi i košuljice,mene isto zbunjuje taj prefiks "atmo",trebalo bi se bolje informirati,možda im poslazi upit.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.