Jump to content

Kakav je ovo clio?


Krule

Recommended Posts

Prema broju šasije to je K4M 748 kao i u svakom drugom 16V cliu sa 1.6 motorom i ima serijski 107 KS. Sad,jeli Elia šta pakovala s Renaultom,vjerujem da nije išta zajebavat se s Cliom. Po netu ih i nema baš... :nezna:

To je,po mom mišljenju nakon kućne radinosti nadjenuto ime i plastika na ovom autu,a možda se i varam a možda su i u šumi... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se prosle godine prodavao,takav isti crni,iste felge,i pisalo je Elia sport na plocici na kontrolnoj

tabli,Samo sto je taj bio 2.0 172 ks.

Link to comment
Share on other sites

ne znam za ovog konkretno ali sam ih vec sretao sa ovim paketom branika Elia tuninga tako da nije iz kucne radionice!

Link to comment
Share on other sites

Istina. Ovo je istinski i pravi pravcati Elia paket. Od felgi do plastika. Ima jedan kod nas u Osijeku samo je sport verzija.

Link to comment
Share on other sites

Djeco draga,to je najobicniji tvornicki Elia body kit za taj model clia,malo izgooglajte po netu pa cete ga nac na elia tuning sajtu,neda mi se trazit sad link da ga tu postam...

Nema tu nikakvog limitiranog clia...pozz

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.