Jump to content

Motori, motocikli, skuteri...


njambrosic

Recommended Posts

Upravo tako. Sad mogu vozit sa BMW-jašima :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

I još dumijanu, demejanu, demižon, bocun zavežeš i jači si od njih u adv svijetu 😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 02. 04. 2021. at 1:54, f7p said:

Lagano se garaza popunjava

20210401_184524.jpg

kaje to? nemrem skuzit.. :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, dolac said:

kaje to? nemrem skuzit.. :D 

Honda cb900f

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikako se dočekati toplijeg i sunčanijeg vremena, ali vozimo pomalo...

IMG_20210410_141257.thumb.jpg.63050b9f35737c1e7554a41a379c56af.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I ja sam se sa svojim malo izvozao ovih dana...sad pod ceradu do sljedećeg mjeseca...[emoji26]b79c574a5a7f4d1e732bc3ad71137da4.jpgfc45b0f989a9518240d2da86282f2c3e.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krenuo jako s pripremama za sezonu i onda je sve neka stalo tako da ove godine mrvicu kasnim... 

Spojio akumulator na punjac da ga probudi. Pomjenjeno ulje, filter ulja i filter zraka, prekidac stop svjetla. Odradio pranje, gliniranje, navoskao, osvjezio plastike. 

Napravio krug, malo ga razigrao i nazad u garazu pod ceradu. Treba sutra rjesit registraciju. Zamjenit prednju gumu i onda smo u full-u. 

PSX_20210421_185942.thumb.jpg.c8600b227a2d604456b723cbca482db2.jpg

Ovo je fotkano cca 15-20 min nakon povratka sa voznje... 

PSX_20210421_192756.thumb.jpg.3ecfae5fee518fa461d4cc703ca7f68c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svom upravo naručio u Louisu ulje, filter ulja,filter zraka, ulje za kardan,svjećice,čep sa magnetom,plus neke aditive za čišćenje motora... pa bude sljedeći mjesec šarafanja na njemu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kad bi se mijenjali ja i frend na vožnji vozio sam horneta 900, širi volan i leo vince auspusima baš lepa sjećanja na horneta👍 i sad se naježim na zvuk.

Ovak nekaj

 

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

Stigao paketić...još 13 dana pa kući i bit će šarafanja...1da45c3eb2ccfacfd9b449acb04d50f5.jpgec694259f946d6a0ef9e0ed1bca51e32.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas ubacio quiet baffle, prigušivače. Što se decibela tiče ne skužim razliku, ili je vrlo mala, ali ima onaj deep rumble. Amerika.. 

IMG_20210423_193511.thumb.jpg.9e35954d66be6c70f4fbe2f608052932.jpg

Edited by njambrosic
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ph-quick said:

Svaka cast 👍🏻

 

Trebao bi i ja svog slozit 🙄

Kaj cekas? Ak bude ko ovaj.. ufff perverzija🍻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni jučer izdahnuo akumulator na Hondi. Nešto malo više od 4 i po godine i cca 52 kkm. Premalo s obzirom da je reakcija svih prodavača kod kojih sam tražio novi bila - oho, baš naskuplji :lool:. Yuasa kojom je tvornički opremljena Honda dođe cca 1200 kn. uz raznorazne popuste cijena se može spustiti doispod 1000 kn. Za toliko novaca moće se nabaviti i Litijska baterija od čega je napovoljnija cijena ako se baterija naruči izvana. Možda griješim ali sam još malo skeptičan prema litijskim baterijama. Odlučio sam se za alternativu, akumulator koji dimnezijama i tehničkim karakteristikama potpuno odgovara Yuasi ali je više no trećinu jeftiniji. Naručio sam Exide koji bi trebao stići kroz nekoliko dana.

Stari sam akumulator napunio smart punjačem iz Lidla i motor sada pali ali  znam da je kratkog vijeka pa će ćim stigne novi ovaj u mirovinu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Exide je ok kvalitet. 

Imao sam priliku gledati kako rade industrijske baterije, poprilično kvalitetu ganjaju. 

Link to comment
Share on other sites

Meni kad je otišao na Hondi isto je cijena bila tu negdje oko soma kuna bla, bla . Otišao u top moto u zg i kupio puno povoljniji koji je nadmašio u vremenu uporabe orginalni ohoho. Isto su bili tretirani 3 meseca po zimi u kući i korektivno nadopunjavanje reda radi.

Edited by CRN11
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 29. 04. 2021. at 16:37, Scary said:

regao danas horneta tako da od danas samo suncano i toplo 😆..

iita9DS.jpg

Old school naked, ta verzija Horenta sa okruglim farom mi se najviše sviđala. Imao sam ga priliku voziti par puta. Mrak motor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja razmišljam da si kupim Kawasaki ZXR 750 L... oldschool jurilica...
Sve se nekako lomim,hoću li,neću...
Taj mi ostao kao klincu u sjećanju...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.