Jump to content

Motori, motocikli, skuteri...


njambrosic

Recommended Posts

Kad imamo teme o svemu i svacemu, a nemamo ni jednu o motorima. Sigurno ima onih koje osim R sporta vole i sport na dva kotaca.

Ajd predstavite sto vozite, kud putujete, iskustva s putovanja, sve sto se tice motora.

Evo mog Vulcana 800... Ja gustam u svakom km koji prodjem na dva kotaca i nista ne mogu usporediti s vjetrom u kosi, vozis se 50 km/h u niskim okretajima, motor grmi

i puca iz auspuha, ljudi se okrecu, a ja ne mogu skinuti blesavi smjesak s face i sam sebi se smijem.

post-7258-010221200 1330966936_thumb.jpgpost-7258-045178900 1330966967_thumb.jpg

post-7258-065803900 1330967042_thumb.jpg

Edited by njambrosic
Link to comment
Share on other sites

Prekrasan je!! Bas sam malo gledao vn 900tke, nisu tak skupi.. :)

Samo prvo trebam negdje A kategoriju polozit.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se tvoj stroj, pogotovo jer obožavam V2 motore. Ovakvo nešto priželjkujem u svom voznom parku. post-1158-051807900 1331157283_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

To su zahvalni motori, mjenjas ulje i filter i to je to. Ali je zato svaka dodatna oprema skupa strasno. Ja poslije ovog mogu uzeti samo Harley Davidson Fat Boy.

Link to comment
Share on other sites

i tak...pošto sad zbog tak nečeg ležim u draškovićevoj sa otvorenim prijelomom noge i šipkom nutra...

mislim da definitivno odustajem od motora.

Klasično oduzimanje prednosti od strane ženske osobe za volanom...

veselo...

Link to comment
Share on other sites

evo moj bivši skuter kojeg sam nažalost prodo i kupio auto...

gilera runner 200 vxr, 2005g...za duge relacije bio mi je odličan i jako dobar skuter općenito..kod mene je bio uvjek u extra stanju

post-11333-013417100 1332017918_thumb.jp

post-11333-018580000 1332017942_thumb.jp

post-11333-016426600 1332017968_thumb.jp

post-11333-079331100 1332017991_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

i tak...pošto sad zbog tak nečeg ležim u draškovićevoj sa otvorenim prijelomom noge i šipkom nutra...

mislim da definitivno odustajem od motora.

Klasično oduzimanje prednosti od strane ženske osobe za volanom...

veselo...

glavno da si živ... drž se :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Steta, dogodi se. Ali isto tak se polupas na nogometu, doma po stepenicama.

Brzi, ja imam doma i Speedfight 2, a kad sam ga prerastao bila mi je zelja Runner 180 SP dvotaktni, kak je to islo.. ludilo.

Al evo, onda nije bilo para, glupo ti je zicati starce kad su mi vec prvi kupili, pa sam i to prerastao i presao na vece motore.

Link to comment
Share on other sites

evo moj bivši skuter kojeg sam nažalost prodo i kupio auto...

gilera runner 200 vxr, 2005g...za duge relacije bio mi je odličan i jako dobar skuter općenito..kod mene je bio uvjek u extra stanju

Jesi ga na Korčulu slučajno prodao?

Link to comment
Share on other sites

Jesi ga na Korčulu slučajno prodao?

prodan je u 3 mjesecu 2011, znaci eto točno godinu dana, ja sam ga prodo u Bjelovar, e sad di je oso dalje neznam dobroje.gif

Link to comment
Share on other sites

Steta, dogodi se. Ali isto tak se polupas na nogometu, doma po stepenicama.

Točno tak sam i ja razmišljal :dobroje: i eto, šit hepns :(

Vjeruj mi da bi rađe da sam naj.. na nogometu il stepenicama ;)

Žena se scimala, ono, bi-nebi, na drugi njen cim, kad je stala, ja reko to je to, vidi me, ja prolazim, i na 3m od raskrižja ona krene...

Jedva sam stigo brenzu stisnut...Sreća da sam vozio normalno, inače bi odletio u pm :)

Za volanom talijanka...mislim da sam vam time sve reko :D

Drago mi je samo što sam bio solo na motoru..i to je ubiti jedini razlog zašto ću ipak odustat od svog sna :(

Znam sebe i znam da bi i cura htjela samnom na motor, i znam da su šanse da se ovak nekaj ponovi 1000:1 al opet...

post-7818-060648700 1332767932_thumb.jpg

post-7818-092318800 1332767959_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne zgleda lepo,al dok su njoj vrata na mjestu i ti pričaš,dobro je prošlo.

Link to comment
Share on other sites

Moj bivši čuteri:

Gilera Runner 50post-10512-084893900 1332799024_thumb.jp

Gilera Nexus 250

post-10512-089385900 1332797592_thumb.jp

Edited by marek VZ
Link to comment
Share on other sites

Malo sam zmešal post prije al kuži se valjda.

Edited by marek VZ
Link to comment
Share on other sites

vozil sam kratko vrijeme braticovu 400tku, bem ti kak taj scooter ide, ko metak, malo mi je bil nezgrapan posto sam metar i zilet, al zato je iso ko sumanut... al nema veceg gusta nek prodrmat cakovec s frendovim kawasakiom er6n s promjenjenim loncem bez prigusivaca (scorpion mislim)... svakim dodavanjem gasa zagrmi da se najezis i ak u prvoj/drugoj ne pazis dize na zadnji, a kod pustanja gasa puca ko lovac luka :zubo:, ajme gusta...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bas ovaj jedan dogovrio izradu auspuha, nakon tehnickog u 5. mjesecu skidam topove i idu gore samo cijevi.

Ovakav zvuk trazim

Link to comment
Share on other sites

Moj NRG a.k.a "enerđi"

post-7112-002620900 1333055261_thumb.jpg post-7112-015657200 1333055293_thumb.jpg

Neki dan sam ga prao pa reko da ga uslikam, a Tomosa APN 6 kojeg još imam nisam jer je prašnjav pa ću ga uslikat jednog dana..... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Hehe, kak je lijepo vidjeti da netko odrzava svoj motor. 90 posto ljudi skuter ima bez da ga ikad opere.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, kak je lijepo vidjeti da netko odrzava svoj motor. 90 posto ljudi skuter ima bez da ga ikad opere.

Ja sam svog maxija pral po 4 sata,ne serem.

Link to comment
Share on other sites

Evo motorista u dugom selu, cijeli dan brundaju ima ih punoooooooo....

Nekakav skup imaju!!!!

Link to comment
Share on other sites

Evo motorista u dugom selu, cijeli dan brundaju ima ih punoooooooo....

Nekakav skup imaju!!!!

Danas je moto susret u Dugom selu. I u Varaždinu.

Link to comment
Share on other sites

Danas je moto susret u Dugom selu. I u Varaždinu.

I posveta motora

Link to comment
Share on other sites

evo iman ja problema sa svojim fenom (gilera dna 50) naime kad se ugrije nakon nekog vremena zna se zagušit i neće da upali,a ladan sastavi bez problema,pa ako netko zna u čemu je problem prije nego krenem u rastavljanje u proste faktore,znam da je više parametara al eto vrijedi pitati

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.