Jump to content

Race of Champions


djumbir

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ha-Ha pobijedio "naš" čovjek, lijepo je vidjeti renault natpis kako skače po krovu ferrarija. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ja vozimmmmmm (ali samo do tamo, šteta), hehe!

Ak te ne budem trebao malo zamjenit ali bolje ne jer ću zaspat 100 % ipak je to dci! :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Pa ja baš i nisam od nekog pisanja ali budem poslao neke slike pa si dočarajte ili pitajte kaj vas zanima.Mislim da će bit bezveze! :lool:

Link to comment
Share on other sites

kaj vas zanima.

zanima nas atmosfera. ugođaj kada si tamo i čuješ zvuk kako se prenosi arenom. kada te spoj osjetila slike, zvuka i mirisa u kombinacijom kada shvatiš gdje si i što se događa dovede do stanja kada ti se ko

Link to comment
Share on other sites

ja sam vec u parizu,taj dan imam nekih obaveza,nadam se da cu ih rascistiti,pa se gledamo tamo!

Link to comment
Share on other sites

zanima nas atmosfera. ugođaj kada si tamo i čuješ zvuk kako se prenosi arenom. kada te spoj osjetila slike, zvuka i mirisa u kombinacijom kada shvatiš gdje si i što se događa dovede do stanja kada ti se ko

Link to comment
Share on other sites

Preselio sam se pa nemam internet(nemam od kud poslat slike) doma ali mogu vam reć da je bilo fakat odlično.Počelo je oko 16 sati a završilo poslije 21.Niti u jednom trenutku se nisam odvojio od stolice mada mi se gadno pišalo.Bude denis 9000 sve poslao jer smo bili skupa.Bili smo i u onome Renault ateljeu gdje smo i ostali du

Link to comment
Share on other sites

Evo stavio sam filmić sa ROC2006 na youtube.

To je snimano sa fotićem i nije baš nekaj, al kolko vidim imali smo super sjedala za razliku od drugih filmića na youtube.

Slike ću staviti na svoj blog da se ne j.... sa uploadanjem i ograničenjima u veličini na forumu.

Na

post-345-1166699767_thumb.jpg

post-345-1166700122_thumb.jpg

Edited by denis9000
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ali nismo snimili kak je tip pao s motora.To je bilo malo čudno za vidjet. :surp: A ludi dragsteri su doslovno zagrijali stadion kad su upalili motore.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.