Jump to content

Senzor brzine ili Speed sensor


micho

Recommended Posts

pozdrav Svima,

krepava mi (malo radi - malo ne radi) senzor brzine na Twingu...

Drugim riječima, u zadnjih tjedan dana kada se vozim malo mi broji kilometre i brzinu, malo ne...

U Štarkelju su onako od oka ''dijagnosticirali'' senzor brzine...

Da prođem nešto jeftinije zanima me možete li mi preporučiti gdje da kupim senzor brzine i kome sa Foruma da se obratim da mi ga ugradi povoljnije od ovlaštenih servisa...

hvala unaprijed.

Lp

P.S. nedavno sam preko e-bay-a naručio OBD2 Bluetooth elektroniku za ''auto dijagnostiku''.

Zgodan mali bluetooth priključak koji preko mobitela daje podosta relevantnih informacija o autu, isčitava greške i čak resetira ECU (po potrebi).

Drugim riječima, ukoliko netko želi spojiti auto i isčitati neke od parametara koje software nudi - stojim mu na raspolaganju.

Lp,

Link to comment
Share on other sites

Jel i brise greske i koji program moras imat na mobitelu? Imas li link s ebaya i za koja vozila to vrijedi...

Link to comment
Share on other sites

Pošalji PM članu foruma NMT ja sam njemu prodao komplet getribu pa bi on trebao imati senzor viška :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Imam ja negdje senzor, moram potražit :dobroje: što se tiće zamjene nije problem možeš i sam!

Edited by NMT
Link to comment
Share on other sites

pošalji stari senzor i 100 kn i dobiješ ga u roku 3 dana popravljenog :D

Kad već neće Logan :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ja za 100kn dam cjeli ispravni i jos imas dostavu iz Karlovca do utrina :bigl:

i danas poslije posla idem za zg.

Link to comment
Share on other sites

thnx 2 NMT, jučer montirao u Auto Kreši za 51 kunu...

radi k'o grom...

hvala puno :-)

Edited by micho
Link to comment
Share on other sites

Kad ste toliko darežljivi ima tko jedan zadnji amortizer Kayaba za moj megane? big.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.