Jump to content

Brdo PH sezona 2012


Fredy

Recommended Posts

Tako je...samo sto ja ne znam jel imaju samo jednu ili dvije petarde? Jednu se moglo viđati po slalom utrkama i takva se vozila i normalno po gradu, znao sam ju sresti i u Splitu...tada je imala retrovizore u fluo-narancastoj boji. E sad, ovo s kojom se vozi brdo - ne znam jel to ta ista samo prelakirana ili imaju dvije. Belinići bi mogli znati jer su dobri s Ćipom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hans

    36

  • xxx

    15

  • Mladen

    13

  • ivan46

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cini se da su ipak dva auta u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

E taj sam auto redovito viđao po gradu i okolici...to je bilo prije 4-5 godina...sad ne znam jel ga lakirao ili je to neki drugi auto. Nekako mi se slalom i brdo ne cine kao discipline koje se mogu voziti s jednako slozenim autom.

Link to comment
Share on other sites

Tako je...samo sto ja ne znam jel imaju samo jednu ili dvije petarde? Jednu se moglo viđati po slalom utrkama i takva se vozila i normalno po gradu, znao sam ju sresti i u Splitu...tada je imala retrovizore u fluo-narancastoj boji. E sad, ovo s kojom se vozi brdo - ne znam jel to ta ista samo prelakirana ili imaju dvije. Belinići bi mogli znati jer su dobri s Ćipom.

Druga petarda s kojom su vozili Skradin je bivša od Dušana Graheka, dakle, prvak države prije par godina. Kupili smo ju ja i Durlen 2004-e samo da on popuni tati mjesto u klasi. Auto je išao kao kuga i nigdje trunke hrđe, a 86-a je. Auto je slovenac.

Link to comment
Share on other sites

Cini se da su ipak dva auta u pitanju.

Jure ima 2 GTT-a....ovaj drugi je sad za cestu.

Link to comment
Share on other sites

Jure ima 2 GTT-a....ovaj drugi je sad za cestu.

jure ima doma mini otpad raritetnih auta :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Jao PH1 bijelo sivo :hail:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo liste prijavljenih za vikend na Malački...Lista prijava

Ide li tko na utrku?

Edited by ivan46
Link to comment
Share on other sites

Vozim.....kako stvari stoje od večeras sa "zamjenskim" autom....GTT ostaje rastavljen u Zagrebu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam negdje pored staze sa fotoaparatom.

Hans sta je s GTT-om, i koji je zamjenski?

Link to comment
Share on other sites

GTT-u se ne dopadaju engleski zupčanici :rotfl:

Vozim sa Cliom 1 od Kugle.

Edited by hans
Link to comment
Share on other sites

Nisam nikad bio na Malački, može li mi tko pomoći sa par natuknica da baš nelutam sutra ujutro?

Link to comment
Share on other sites

hans, kako si mogao vozit u istoj klasi kao s peticom?

Link to comment
Share on other sites

hans, kako si mogao vozit u istoj klasi kao s peticom?

Taj auto ima od 2010.g. knjižicu natjecateljskog vozila za H17 klasu tako da nije bio problem.

Alex Vencl,Yugo 1.6:

Link to comment
Share on other sites

pitam posto mi nikad nije bilo jasno kako se odreduju te klase!

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.