Jump to content

Jel se smiju micat zadnja sjedala?


Recommended Posts

Ako bih maknuo zadnju klupu iz auta, jel bih to morao prijavit da se u prometnoj upiše da ima samo dva mjesta? I smije li se to uopće registrirat za cestu? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Ako bih maknuo zadnju klupu iz auta, jel bih to morao prijavit da se u prometnoj upiše da ima samo dva mjesta? I smije li se to uopće registrirat za cestu? :nezna:

Kaj sad kemijaš? Kavez, muzika, ležaj :ahaa:, nešto drugo?

Ne znam ti odgovoriti...

Link to comment
Share on other sites

Pa ništa ozbiljnog... sjedala su ionako premala da se itko tamo iza želi voziti, a često mi nedostaje mjesta za prtljagu.. pa bih si proširio bunker, a za prodaju opet vratim sjedala.

Edited by 3Nex
Link to comment
Share on other sites

Ko ti brani izvaditi zadnja sijedala!

Mislim da te nema tko gnjaviti šta nemaš zadnja sjedala!

Link to comment
Share on other sites

Slobodno ih izvadi, ako te neko nešto i pita (a 99,9% sam siguran da neće) - samo kažeš da si prevozio neki teret i da ih nisi stigao vratit. Nikoga ne zanima zašto ti nemaš zadnja sjedala, jedino nemoj vozit nekoga iza dok ne vratiš sjedala, jer onda može biti problema.

Link to comment
Share on other sites

Voziš se bez njih i bez putnika iza, samo ih vratiš prije tehničkog. Bez ikakvih pitanja.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.