Jump to content

Pozdav!


djordjep80

Recommended Posts

Pozdrav , ja sam Đorđe iz Gradiške (BIH)

Trenutno ne vozim Renaulta , ali priroda posla mi je vezana za isti , tako da pratim sve vezano uz Renault (najviše vezano uz održavanje , probleme , iskustva...),tako da bi volio postati član i ovog foruma.

Link to comment
Share on other sites

zemljak ti bas navalio.... :zubo: .........a jel' taj posao koji te veze za renault legalan.... :ahaa:

...................

:hey: ma dobro ti nama dosao..........a hoce li te primit.......ne znam....ako pravila dopuste....

Link to comment
Share on other sites

Lik otvori tri teme, i u sve tri napiše "Pozdav" :doh:

Dobrodošao, pozdav i tebi :serv: Sorry kaj te zekam

Edited by 3Nex
Link to comment
Share on other sites

:servus:

imaš full pristup forumu i pripazi malo na otvaranje novih jedno te istih tema! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja se duboko izvinjavam za ova 3 posta za redom , imam problem sa mišom , pa sam od sebe klikne više nego što treba laugh1.gif , nakon toga mi se pojavi kao neka greška , da nije moguće poslati post , a ja onda sve ponovim i dođem do 3 posta 57.gif

Još jednom sorry i hvala na punom pristupu.

Tera@ posao je 100% lgalandobroje.gif

Link to comment
Share on other sites

nakon toga mi se pojavi kao neka greška , da nije moguće poslati post , a ja onda sve ponovim

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vidiš vidiš..................

Ovo nije točno, nije ti rekao da nije bilo moguće poslati post, rekao ti je da ne može ponovno pokazati stranicu ako ponovno ne pošalje post. Ali mene je oduvijek zanimalo što ljudi misle kad krivo shvate tu poruku i krivo kliknu, sad si mi napokon odgovorio na to pitanje. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.