Jump to content

Kako za odjavu auta


Guest

Recommended Posts

Pozdrav,

Nemam novaca za popravak auta, a registracija istječe za 3 dana.

Koje mi je najjeftinije rješenje? Jel ga mogu odvesti u neki auto otpad da ga otkupe za dijelove (I KAMO?), pa ga odjavim?

Unaprijed hvala.

Renato

Link to comment
Share on other sites

skines tablice s auta i odes na policiju te ga odjavis

ne moras ga voziti na otpad ako ne zelis, stavi ga slupanog u oglasnik i prodaj takvog

Link to comment
Share on other sites

skines tablice s auta i odes na policiju te ga odjavis

ne moras ga voziti na otpad ako ne zelis, stavi ga slupanog u oglasnik i prodaj takvog

Hvala na odgovoru!

Aha, dakle taj dio s tablicama je jednostavan?

Problem je kaj sam u centru ZG i nemam ga gdje parkirati da mi je na oku i na sigurnom. Ni jedan frend nema ni garažu ni dvorište. Osim jednog koji je na 3 sata od ZG. A nisam se nikad time bavio (prodajom auta u ovakvom stanju) pa ustvari ni ne znam kako da to oglašavam?

Al sad, kako je registriran još samo tri dana, ako ga takvog ponudim na nekom otpadu kakav se onda ugovor sklapa s kupcem ako on ne želi registraciju? Tj, ako ja vratim tablice?

LP

PS - Problem "riješen". Hvala na pažnji.

Renato

Edited by Renato71
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.