Jump to content

Osvjetljenje prekidača ventilacije


PSYCHO

Recommended Posts

Raskopao sam sve rastavio promjenio žaruljice vratio sve nazad,pregledao sve osigurače jedan po jedan i NE RADI !!!!!!!!! Jel ima ko kakav prijedlog????? F....ng Twingo.......

Link to comment
Share on other sites

Ispitaj instrumentom dal zaruljice dobivaju napon i dal se zarulje ispravne, pocmes od toga to je najlakse. Pogledaj na konektoru dal su zice sve ok i dobro usteksne...

Link to comment
Share on other sites

Nove žaruljice sam kupio i stavio tako da one nisu ,a jedino može bit da ne dobivaju struju. Hvala budem i to prekontrolirao,sad opet sve rastavljaj pa sastavljaj pa opet neće radit,..................pa ću uzet čekič pa ćemo vidjet ko će popustiti!!! :)))

Link to comment
Share on other sites

Savjet starih majstora:

"Ako nekaj nejde uzmeš veći čekić!"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rjeseno

stavio sam ledice i full zadovoljan:-):-):-):-)

post-8838-016528000 1345400269_thumb.jpg

post-8838-021828400 1345400476_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

di si naso ledice i koja je velicina , mislim koji tip zaruljica ?

kaj nisi onda sve tri zamenil, ovak izgleda koda je su ove dve iste a ova drugacija prva

Link to comment
Share on other sites

Twingo u prekidačima ima samo dvije žaruljice i to jedva da svjetle tj. da se vide. btw to je slikano s mobom po mraku sa ne baš dobrom kamerom. Uživo izgleda puno lijepše i bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

evo da ne otvaram novu temu, mene zanima kako na kliu II prominit osvjetljenje, volia bi da sve svitli bilo osim ove dvi točke, njih bi ostavia kako i je, ako je to sve moguće......

 

post-9180-0-20442000-1387833741_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

@ lore: grlo je T5.

Mogu biti u boji, ali moraš rastaviti cijeli taj sklop i skinuti narančasti film, tanku plastiku zbog koje to sve i svjetli narančasto.

Nakon toga možeš staviti ledicu u boji koja ti odgovara, ali ne znam hoće li intenzitet npr. plave ili zelene biti dovoljan da se sve vidi.

Meni je bijelo i vidi se super.

 

post-11796-0-72109500-1388076263_thumb.j

 

 

Link to comment
Share on other sites

misliš na ova dva narančasta kruga ....??????  dali ih mogu proć nitrom, oće li se skinit....?????

 

post-9180-0-81041800-1388249416_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je bilo drugačije.

Narančasta folija je prekrivala sve, izvadio sam je kompletno i sad je svejedno koju boju žaruljica stavim, vidjet će se ta boja.

Vidi možeš li maknuti to narančasto mehanički, ja ne bih nitrom ili nečim tak agresivnim tretirao plastiku.

Link to comment
Share on other sites

Je li tko radio na Megane-u II, manualna klima?

 

Kolika je komplicirana izmjena žaruljica, rastavljanje sklopa?

Link to comment
Share on other sites

Proba sa nitrom, osta šokiran kako NEide, uzea vodobrusni 600 i sa toplom vodom jer ipak su ladna vrimena  :happy2:  ide bez problema i kad je maknem mogu stavit koju god hoću boju,isporba, slike uskoro...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to riješil tak da sam stavljal ofarbal crvenim markerom,čak i inst.tablu,svijetli ko original crveno.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.