Jump to content

Riješenje od plaćenoj cestarini i sl.


Guest

Recommended Posts

Imam sljedeću situaciju:

Prodao sam auto koji je reg. do 15.9.2012 godine.

Potpisali smo kupoprodajni,ostavio mu tablice...Znači na njemu je da plati onaj porez i prepiše auto na sebe.

Policu na kojoj je taj auto bio starci su već iskoristili,tj.prepisali na drugi auto.

Dakle:Ja više nemam apsolutno nikakve veze s tim prodanim autom.Ako vlasnik želi-može ga prepisat odmah a ako ne može čekat 15.9 i tehnički.

Tu se sad situacija komplicira.

Pošto sam izgubio policu i sve papire od tehničkog-išao sam po duplikat police koji sam naravno dao njemu.

Dal će tom vlasniku trebat išta više od papira na tehničkom ove godine?Jel polica samo dosta?

Ili će mu trebat i oni papiri da je 15.9.2011. plaćen i onaj shit za okoliš i cestarine...?

Zna li itko?

Link to comment
Share on other sites

ako će prenositi auto na sebe... na šalteru u STPu će ga to tražiti... mene su to tražili... auto je bio registriran punu god (jedino kaj sam ja iz županije u županiju pa se mjenjala rega)... kod tebe je ostala rega kod njega pa ne znam ako je isto

Link to comment
Share on other sites

Za prepisat auto na sebe dok mu traje registracija ce mu trebat potvrda (osim ako postoji veza na tehnickom da se zazmiri po tom pitanju) o cestarini i okolisu... Duplikat se (koliko ja znam) nemoze dobiti...

Da prepise auto na sebe,morat ce cekat da registracija istekne i dotad se vozit na kupoprodajnom ugovoru...

Link to comment
Share on other sites

Može se dobiti duplikat i za potvrdu o plaćenoj cestarini ;)

Edited by 0-100 7,3 sec
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.