Jump to content

Renault 5 GTT


BALEV

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BALEV

    27

  • Rain

    12

  • galaxy

    12

  • ZGR5GTT

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

kapara je poslana, dolazi ovaj tjedan.. :bigl:

Edited by BALEV
Link to comment
Share on other sites

u zadnje vrijeme svi nesto kupuju punoljetne aute. rain gtt, balev gtt, ja rst sad me zanima ko je sljedeci.

Hrci? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

u zadnje vrijeme svi nesto kupuju punoljetne aute. rain gtt, balev gtt, ja rst sad me zanima ko je sljedeci.

Hrci? :bigl:

rain nema gtt, a balev je oduvijek navučen na gtta, samo je bio u zabludi neko vrijeme ;)

Link to comment
Share on other sites

rain nema gtt, a balev je oduvijek navučen na gtta, samo je bio u zabludi neko vrijeme ;)

tako je i vratit će sporta u stock i onda ce ga prodat za malene noFce :)

Link to comment
Share on other sites

tako je i vratit će sporta u stock i onda ce ga prodat za malene noFce :)

Naprimjer meni....pa da imam auto za SR i ganja

Link to comment
Share on other sites

Za one koji neznaju-svaka petarda je rupa bez dna,bez obzira jel to GTT,obična petica,GTD....koliko god verzija da je izašlo?

Kao standardna oprema dolaze milioni cvrčaka-još ako voziš po ZG-u i tramvajskim tračnicama..ma nema tog audio sustava koji poma

Link to comment
Share on other sites

Za one koji neznaju-svaka petarda je rupa bez dna,bez obzira jel to GTT,obična petica,GTD....koliko god verzija da je izašlo?

Kao standardna oprema dolaze milioni cvrčaka-još ako voziš po ZG-u i tramvajskim tračnicama..ma nema tog audio sustava koji poma

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kakve vi to gtt vozite ali moj auto nije ni slican ovome sta ste vi napisali :??: .Meni jedino sto je otislo vece sam si sam kriv.Meni je normalno da na autu od 18 god pocne pustat koje crijevo ili takva neka glupost ali ove stvari koje ste vi nabrajali su stvarno cudne.Moj auto je spusten ima uze gume i unutra nema nikakvih posebnih cvrcaka(petak se uvijerio) .Ili ja mozda pazim svoj auto.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kakve vi to gtt vozite ali moj auto nije ni slican ovome sta ste vi napisali :??: .Meni jedino sto je otislo vece sam si sam kriv.Meni je normalno da na autu od 18 god pocne pustat koje crijevo ili takva neka glupost ali ove stvari koje ste vi nabrajali su stvarno cudne.Moj auto je spusten ima uze gume i unutra nema nikakvih posebnih cvrcaka(petak se uvijerio) .Ili ja mozda pazim svoj auto.

a gle ima bolje i losije ocuvanih...ali sve u svemu renault manufaktura 80ih godina je šlamperaj, od struje, pa da ne nabrajam sad...tebi je normalno da svim gttima TVORNIČKI stru

Link to comment
Share on other sites

Ja isto ne znam zasto se toliko zalite... slozio bih se zaista sa ZGR5GTT sto se svega tice... cuj, cvrcaka ima, ali kad skuzim da sam vadjenjem nepotrebnih stvari iz gepeka i pretinaca u vratima uklonio 60% cvrcaka iz unutrasnjosti, ja sam zaista zadovoljan izradom tog auta.. pogotovo kad pogledas kako je instrument tabla pricvrscena - sa nekoliko sarafa i nekoliko zabica, bez ikakve amortizacije, izolacije, nicega.... i zaskvrci samo preko zescih rupa ili s*ebanih tramvajskih pruga....

Voda mi ne curi nigdje, osim po bas zestokom pljusku kad mi pored antene prodje par kapi i prokapa pored prekidaca unutrasnjeg osvjetljenja...

Ventilacija i grijanje? Jedno od najboljih koje sam ja imao prilike probati iz tih godina... vi ocito niste imali priliku biti vozeni ili voziti Corsu B kada pada kisa ili Golfa 2 zimi/po kisi.... pa to ne mozes odmaglit da se na glavu nasadis... GTT pocne grijati nakon svega nekoliko minuta voznje zimi kada je vani bar -10...

Link to comment
Share on other sites

sta ce r5 gttu 150 kila ljudi iza? tad ne sluzi svrsi, a svrha mu nije prijevoz putnika :-)

bez obzira na struganje volio bi ga imat kao drugi auto

Link to comment
Share on other sites

Da, normalno je, jer GTT sa svojih 800-tinjak kg nije ni namjenjen da šlepa skoro četvrtinu svoje mase na zadnjoj klupi ;)

Čim ima klasičnu zadnju klupu za dvije osobe - namjenjen je....to šta je GTT nema veze, za pretpostaviti je da će nekad netko i sjesti na tu klupu! A ne'š ti velike mase....2x75 kila.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Čim ima klasičnu zadnju klupu za dvije osobe - namjenjen je....to šta je GTT nema veze, za pretpostaviti je da će nekad netko i sjesti na tu klupu! A ne'š ti velike mase....2x75 kila.... ;)

taman dvije "malo jace" cure!! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Soulfly i Galaxy me zabrinuli, a ZGR5GTT i 0-100 7,3 mi vratili nadu u gtt.... u čemu je razlika što se kod nekih onda javljaju ti navedeni problemi?? mislim zar taj auto doista zahtjeva toliko ulaganja i servisiranja??

Link to comment
Share on other sites

Soulfly i Galaxy me zabrinuli, a ZGR5GTT i 0-100 7,3 mi vratili nadu u gtt.... u čemu je razlika što se kod nekih onda javljaju ti navedeni problemi?? mislim zar taj auto doista zahtjeva toliko ulaganja i servisiranja??

to se ne servisira, it's by design :laugh:

ali kad napraviš par stvarčica sasvim solidan autić :bigl:

http://membres.lycos.fr/r5gt/gtt/tricks.htm

ma gle stvar je u pristupu...0-100 7sec ima pristup, a kaj sad, par kapi se provuče pored antene po najjacem pljusku, a mi imamo pristup kaj koji k..... mi krama prokisnjava :zubo:

i da, gtt moze poslu

Link to comment
Share on other sites

ili npr. vratit sporta u stock da ga ima za do dućana a petardu za SR :beah:

:klap:

2Coupe RS&X3M: :beah:

hvala bogu pa sam imao vec dvije pa vec i znam vise manje sve o tom autu, a i nista me vise nemoze iznenadit sta se tice gtt-a..

jedino znam da ce bit brzi od ZGR5GTT :banana:

Link to comment
Share on other sites

:klap:

2Coupe RS&X3M: :beah:

hvala bogu pa sam imao vec dvije pa vec i znam vise manje sve o tom autu, a i nista me vise nemoze iznenadit sta se tice gtt-a..

jedino znam da ce bit brzi od ZGR5GTT :banana:

Onda ću i ja kupit jednu pa ću vas obojcu obić dva put na 400 metara. :trk:

Moja isto nije bila rasklimana krama ali mi je jasno kakve aute uglavnom vozite jer sam ih imao dvije a svaku sam tra

Link to comment
Share on other sites

a gle ima bolje i losije ocuvanih...ali sve u svemu renault manufaktura 80ih godina je šlamperaj, od struje, pa da ne nabrajam sad...tebi je normalno da svim gttima TVORNIČKI stru

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.