Jump to content

TAPECIRANJE VOLANA


mcquinn

Recommended Posts

post-2752-085674500 1351458354_thumb.jpg

Dobro je ovo...ali to "nisu te" rupice koje moraju biti. Ne znam kako da ti slovima objasnim...ali to nije to. Perforacije nisu fino duboke i utisnute nego kao da je netko iglom bušio. Mislim...znam da nije, samo kažem kako izgleda.

Link to comment
Share on other sites

slažem se, posao je odrađen savršeno, ali materijal nije isti kao kod Frenchkey-a... vidi se da je kvaliteta kože za klasu viša nego ova iz Vitruma

Link to comment
Share on other sites

Kod Frenča je volan odlican!

Ja sam tapicirao volan kod Matusa prije 3 god i platio 300 kn

Nije prava koza nego neki novi materijal, nemam pojma kak se zove.

Kao otporan na klizanje ruku i te spike!

Super je izgledalo, izgleda i sad ok ali se sjaji lijeva strana ko pasja muda!

Sve u svemu za 3 god i 300 kn, isplati se

Budem stavio sliku kad poslikam

post-13740-055877800 1352039374_thumb.jp

evo slike

Edited by zutaguja
Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoj pretapicirao u vitrumu. Nisam htio pravu kožu jer ona posjaji s vremenom. Kako čovjek kaže ova je dugotrajnija i ne zahtjeva nikakvo održavanje pa ćemo vidjet sad. 350 kn je bilo jer sam imao posebne zahtjeve inaće je 300.

post-2752-085674500 1351458354_thumb.jpg

Uopće ne izgleda loše, nek samo potraje dobroje.gif

Btw, moj je došao 450 kn, a 500 za cigarete sam bubnuo tek tako, možda netko izgori i više 1icon_nixweissA.gif

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Bok,

ja bio jučer kod Domija (0958195834) i čovjek super odradio posao - brzo, uredno i povoljnije od ostalih.

Stavim sliku sutra kad uhvatim vremena poslikati.

U svakom slučaju za svaku preporuku.

M.

Link to comment
Share on other sites

Bok,

ja bio jučer kod Domija (0958195834) i čovjek super odradio posao - brzo, uredno i povoljnije od ostalih.

Stavim sliku sutra kad uhvatim vremena poslikati.

U svakom slučaju za svaku preporuku.

M.

Ja sam kod njega krpao sic na mazdi, isto sve preporuke, ostavio sam auto, on je sve izvadio, pokrpao, vratio, uredno, ljepo i stvarno dobra cijena.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

http://www.oldschoolhr.com/forums/showthread.php?8575-Tapeciranje-sjedala-volana-i-sl.-u-kožu

imaš ovdje ovog čovjeka... koliko kužim radi u fušu i svi ga hvale

Je istina, ja svog Vel Satisa nebi prodal nikako jer mi je bila izlizana glava mjenjača do bola, svima je to upadalo u oči...

Domagoj je to riješio za 20-tak minuta, iskrojio, stavio novu kožu, antracit crna, zaljepio i kao novo!

Kad sam pitao koliko sam dužan čovjek je rekao; Ma ostavi samo za kavu... Eto! :-)

Tel 095 8195834

Gore je malo iznad Zagrebačke pivovare na brijegu pa kome treba svaka preporuka...

Link to comment
Share on other sites

Baš si gledam volan od Clia koji je Domagoj radio...i sad pola godine nakon tapeciranja odlično izgleda, dobio je patinu, pogodio je boju i volan je ko original :-)

Link to comment
Share on other sites

Je istina, ja svog Vel Satisa nebi prodal nikako jer mi je bila izlizana glava mjenjača do bola, svima je to upadalo u oči...

Domagoj je to riješio za 20-tak minuta, iskrojio, stavio novu kožu, antracit crna, zaljepio i kao novo!

Kad sam pitao koliko sam dužan čovjek je rekao; Ma ostavi samo za kavu... Eto! :-)

Tel 095 8195834

Gore je malo iznad Zagrebačke pivovare na brijegu pa kome treba svaka preporuka...

što bi te koštalo da si stavio 1 sliku. Ili dvije  :dry:

Link to comment
Share on other sites

Da, al je bilo na drž' nedaj...

Doslovno za pola sata nakon presvlačenja mjenjača sam se našao s kupcem... Tako da je bilo ono, samo nek' ga vrag što prije nosi... :-D

Link to comment
Share on other sites

Ja nikako da se sjetim pa da stavim sliku Domijevog rada na volanu Nissan Micre isto tako mi je žao što nisam slikao na što je ličio original. Danas ako nađem vremena, točnije ako se sjetim poslikam pa stavim tu.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Bio sam kod Matusa i cijena za eko kožu ili što već je bila ista ko kod Domija koža, a koža duplo skuplja. Nemam iskustva sa postavljanjem, a sa domijem sve 5. Dvije godine su prošle od promjene kože na Nissan Micri. Koža se malo posjajila ali konci i proštepi drže bez ikakve zamjerke. Napravljeno cca 25kkm od promjene.

Edited by Matt
Link to comment
Share on other sites

Ja isto imam samo riječi hvale za Domija...na Clio pretapecirao volan, odličan je! Prošlo je već godina dana ili više...

Link to comment
Share on other sites

kolko kosta kod domija prava koza? kod onog lika u sv. nedelji je 450 i stvarno izgleda super, to mi je mozda najbolje kaj sam vidio

Link to comment
Share on other sites

Matus, ja sam odradio volan na C5 - koža koju koristi audi, 5 godina bi trebala biti ok, da ne posjaji, treba ju održavati- 1200 kn, kombinacija koža rupičasta, isto najskuplja koju je ima, za audi, plus alkantara koja je 100eur m2, ispao me volan 1000 kn. 

 

Mislim da je najskuplji, ali ja sam jako zadovoljan sa time kako je odradio. Imam još par prijatelja koji su isto kod njega radili, isto pre zadovoljni, 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Podižem post..radi se o Meganu 2 i jeftinjak volanu pa razmišljam o tapeciranju u kožu, jel netko to nedavno radio i ako je pls fotke.. 

IMAG0001.jpg

IMAG0002.jpg

IMAG0003.jpg

IMAG0004.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Da podignem temu iz prasine jer niti na prethodni post nije bilo odgovora...

Da li je moguce (ako je netko to vec radio) dati pretapecirati volan koji u originalu nije bio kozni a da to na nesto lici? Moj je vec izlizan i sjajan pa bi to htio napraviti.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Danchibald said:

Da podignem temu iz prasine jer niti na prethodni post nije bilo odgovora...

Da li je moguce (ako je netko to vec radio) dati pretapecirati volan koji u originalu nije bio kozni a da to na nesto lici? Moj je vec izlizan i sjajan pa bi to htio napraviti.

može oko 400 kn tu radi jedan u blizini, al hoče da mu volan doneseš, znači u ovlašteni da ti skidaju.... itd... nedamise sa time zajeb....

Link to comment
Share on other sites

A isusa ti... i onda ce auto stajati u servisu bez volana i jos moram i njima platiti za skidanje i montiranje...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Danchibald said:

A isusa ti... i onda ce auto stajati u servisu bez volana i jos moram i njima platiti za skidanje i montiranje...

da 50 kn pevec i bolite... :)

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Danchibald said:

A isusa ti... i onda ce auto stajati u servisu bez volana i jos moram i njima platiti za skidanje i montiranje...

Ne mora nužno stajati. Privremeno :)

Steering-wheel_2625587b.jpg.982a7dcac47f7935b00b31dd41317ccf.jpg

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije valjda da nemate nekog ili barem poznanika koji je automehaničar. Zamolite da dođe na tih 20tak min do vas doma i da skine volan. Tak sam ja napravio. Taman posla da ga ostavljam u servisu radi toga.

Link to comment
Share on other sites

čRU..tko se kuzi 20ak minuta..ovi koji rade to i brze..

s tim da svaki ozbiljniji tapetar ima nekog tko to i skida i stavlja, nije da salju ljude u servise da im skinu volane, siceve , krov

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.