Jump to content

Renault Clio 1.2 16v by Pinch Roller


Pinch Roller

Recommended Posts

...sori što se jučer nisam javio...

 

Ovo tzv. sače je za vrata uhvačeno kopčama (za koje imam filing da bi najrađe pukle ako se ide skidati), a to je sače ujedno i svojevrsni distancer između lima vratiju i stakla. Sače kao sastavni dio sebe ima i vodilicu kojom se spušta prozor. Ako pogledaš gornju sliku vratiju, ta se vodilica nalazi sa lijeve strane sakrivena iza lima... znači na kraju vratiju.

 

...pa zapravo možemo reći, da ovo sače ima funkciju vodilice prozora i distancera između prozora i lima vratiju.

 

...btw... kopče koje drže panel su ovakve... http://www.ebay.co.uk/itm/RENAULT-MEGANE-INTERIOR-DOOR-TRIM-PANEL-CLIPS-X10-/220860014645

Ove kopče nisu jednake kao one koje drže "sače"

Link to comment
Share on other sites

Puno hvala na detaljnom opisu, znaci moje sumnje su istinite tako da si mi puno pomogao jer nisam trebao to raskopavati da bi saznao da na tih 400g

manje :-) po vratima ne mogu racunati.

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

možeš maknuti ali onda zaboravi otvaranje prozora.

2 te plastike niti skupa nemaju 400g

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Od zadnjeg posta na autu se nije napravilo ništa spektakularno.

...promijenjene su prednje gume, zadnji ležajevi, ferode, klipići, brtva poklopca ventila...

 

Evo par fotki:

 

post-12789-0-80659400-1390747727_thumb.j

post-12789-0-56093900-1390747736_thumb.j

post-12789-0-09305500-1390747743_thumb.j

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko te izašla brtva poklopca ventila, i moj bali, pa ću usput i ventile prištelat, čita san tu negdi da nebi bilo loše to napravit na ovom motoru, premda radi super, ali opet kad bi već skida, thx;)

Btw ratkape od mečke vrh :D

Link to comment
Share on other sites

Brtva me došla koštati oko 210-215 kuna original od renaulta... ja sam isto usput malo poštelao ventile...

Link to comment
Share on other sites

dobar Clio nema sta, fora je ovo sa meckinim felgama, nisam zageldaval felge nikada ali bilo bi fora kad bi se dal skinut znak od mece sa ratkape, pa da bude clin i od Renaulta stavit 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.