Jump to content

Nije loša 17-ca


16 tl

Recommended Posts

To je to!! 17icu trazim kod nas vec godinama!! Deda mi je imao jednog od 100ks svijetlo plavog i ko klincu mi se urezao u sjecanje!!

Link to comment
Share on other sites

Krasan auto, nažalost, nikada ga nisam vidio na cesti...

Link to comment
Share on other sites

To je to!! 17icu trazim kod nas vec godinama!! Deda mi je imao jednog od 100ks svijetlo plavog i ko klincu mi se urezao u sjecanje!!

Je Dolac ali je ovo u Amerika i malo poskupo,daleko od toga da nije sve novo stavljeno i da nije očuvano.No bez obzira na sve ako dobijem na Bingu, ja to uvozim.

Link to comment
Share on other sites

Je Dolac ali je ovo u Amerika i malo poskupo,daleko od toga da nije sve novo stavljeno i da nije očuvano.No bez obzira na sve ako dobijem na Bingu, ja to uvozim.

Samo su mu ružni ovi izbačeni branici zbog US propisa.. Sve ostalo je cakum-pakum.

Link to comment
Share on other sites

Je Dolac ali je ovo u Amerika i malo poskupo,daleko od toga da nije sve novo stavljeno i da nije očuvano.No bez obzira na sve ako dobijem na Bingu, ja to uvozim.

Znam da je USA i da je mozda precjenjen, ali majko mila kako auto izgleda, dao bi bubreg! Kod nas nigdje nemrem nac 17icu..

Morali bi se pokidat ti i ja za ovu 17icu da dobijemo na lutriji :)

Link to comment
Share on other sites

ah to su fina kolica :)

r 17 je prvi auto u kojem sam sjedio za volanom :D prvi auto koji sam gurao da upali, i prvi u kojem sam se vozio dok je zakuhao :zubo:

volio bih si priuštit jednog i dovest ga u pic pic stanje :)

Link to comment
Share on other sites

ah to su fina kolica :)

r 17 je prvi auto u kojem sam sjedio za volanom :Dprvi auto koji sam gurao da upali, i prvi u kojem sam se vozio dok je zakuhao :zubo:

volio bih si priuštit jednog i dovest ga u pic pic stanje :)

je je ... prvi put se pamti :rotfl::p

Link to comment
Share on other sites

Domar u osnovnjaku na Trnju gdje sam išao je iza dvorane za tjelesni držao 3 komada za dijelove, a vozio se svakodnevno sa žutim.

Čini mi se da ovaj auto nema originalni motor?

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

je je ... prvi put se pamti :rotfl::p

:plazi: :plazi:

Domar u osnovnjaku na Trnju gdje sam išao je iza dvorane za tjelesni držao 3 komada za dijelove, a vozio se svakodnevno sa žutim.

Čini mi se da ovaj auto nema originalni motor?

a ko bi ga znao.. na wikipediji piše da r 17 gordini ima 108 ks.... :roll:

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites

Kod nas ima na prodaju R16 u prvoj boji, sa nesto malo kilometara i stoji garaziran u jednom selu. Obzirom da je vlasnik invalid nakon pretrpljenog mozdanog udara, nije ni vozen. Mozda nekog zanima. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Kod nas ima na prodaju R16 u prvoj boji, sa nesto malo kilometara i stoji garaziran u jednom selu. Obzirom da je vlasnik invalid nakon pretrpljenog mozdanog udara, nije ni vozen. Mozda nekog zanima. :nezna:

:zubo: Pa mene.

Link to comment
Share on other sites

Kod nas ima na prodaju R16 u prvoj boji, sa nesto malo kilometara i stoji garaziran u jednom selu. Obzirom da je vlasnik invalid nakon pretrpljenog mozdanog udara, nije ni vozen. Mozda nekog zanima. :nezna:

Zasto nema 17ice u takvom stanju.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

:zubo: Pa mene.

Ne znam detalje, znam da je valjda za vikend trebao da bude doteran za Beograd, valjda na sopstvenim tockovima. Ne znam ni godiste, ni motor, nista, pa ako te interesuje, mogu da pitam..

Link to comment
Share on other sites

Ne znam detalje, znam da je valjda za vikend trebao da bude doteran za Beograd, valjda na sopstvenim tockovima. Ne znam ni godiste, ni motor, nista, pa ako te interesuje, mogu da pitam..

Ako nije truljotrans i relativno dobar, znači da nije u potpunosti propao, kada budeš imao vremena koja slika nebi bila preoblem, nije uopće hića, i kada budeš imao vremena.Dakle,od volje ti.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da ti posaljem PM, pa cu morati ovde da pisem..

Cuo sam se jutros sa prijateljem koji drzi Renault servis i koji je juce isao da upali i doveze 16-icu. To je auto nekog njegovog prijatelja koji vise ne moze da vozi kola zbog bolesti.

Uglavnom, kako mi je on ispriacao, auto je bele boje, 1970-to godiste je ako sam ga dobro razumeo. Ima motor 1.6 i presao je 63.000 km, kaze da je u prvoj boji.

Nije truo, juce su odneli tablice (registrovan je) i upalili ga na kablove nakon provere ulja i antifriza. Inace, auto je dovezen do Beograda iz nekog sela (100-ak km) bez problema magistralnim putem.

Slike nemam, i nisam video auto, to je sve sto sam cuo za njega.

Ukoliko te sve ovo interesuje, mogu da ti napravim neki kontakt, pa je najbolje da se licno cujete i porazgovarate, bez posrednika.

veliki pozdrav

Brainmind, ranije poznat kao Click :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ako je 1600 onda može biti TL ili TS.1500 je GL, a po slikama čini mi se da piše Litostroj pa sam malo u nedoumici.Koliko bi to novčića bilo,ako se može znati?

Link to comment
Share on other sites

Za cenu nisam pitao, ali ako zelis, posalji mi na PM tvoj mail, pa cu ti proslediti njihov kontakt, pa pitaj sve sto te zanima, tako je najbolje. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.