Jump to content

pozdrav (novi član) molm za savjet


Guest

Recommended Posts

Pozdrav svima

Posjedujem automobil renault clio III 1.2 16V 2007 godište. Istoga sam dobio na poklon neki dan za rođendan :)

Imam jedan problem sa njim ako mi netko može pomoći

Problem je suvozačevo sjedalo (naslon) !

Okretao sam "ručicu" za podešavanje i primijetio da "preskače"....kada sam izvukao taj plastični krug primijetio sam da su pukli "zazori" koji okreću i s kojim se podešava naslon sjedišta.......e sad......nije problem samo to što moram promijeniti tu ručicu i za vozačevo i suvozačevo sjedište......nego je problem što mislim kako je otišla sajla u suvozačevom sjedištu (sjedište se može spuštati prema naprijed, probao kombinirkama, ali ne može prema nazad)

mislim da je problem u sajli!

ima li netko s tim iskustva i da li me može savjetovati što učiniti i koliki je to trošak? inače sam iz Osijeka pa ako neko ima za preporučiti gdje se obratiti bio bih zahvalan

pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

pozzz, imas full pristup forumu sada, pa topic o problemu otvori u "dijelovi, odrzavanje i problemi" podforumu :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.