Jump to content

Akrapovic Clio R27?


gordini

Recommended Posts

Bok renolasi,

evo vratija se ja nakon dugo vremena al vas nisam zaboravio....

Posto sam prodao svoju ljubav 182 sad dolazi R27 i odmah bi par stvarcica mjenjao pa me zanima da li za 197 ima akrapovic evolution ili je to samo za clio 200?

Ima li razlike ili pase sve na saraf?

Link to comment
Share on other sites

Bok renolasi,

evo vratija se ja nakon dugo vremena al vas nisam zaboravio....

Posto sam prodao svoju ljubav 182 sad dolazi R27 i odmah bi par stvarcica mjenjao pa me zanima da li za 197 ima akrapovic evolution ili je to samo za clio 200?

Ima li razlike ili pase sve na saraf?

Imas za 197-icu oba i SS i Evolution. Ja pitao u Gabreku samo su nastavci drugaciji i sve pase na saraf. Mislim da i ako kojim slucajem dobijes ravne nastavke da ih mozes odrezati ukoso ili staviti kao ja one nastavke. Uglavnom u ponudi ima za 197-icu. Onda valjda dodje vec ukoso odrezano, ali ostalo paše na saraf.

Evo njihov mail imam jos:

Slip on 8,480.00kn

Evolution 9,980.00kn

Za cash vam mogu dati 12%

Lp

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

hvala na pomoci znaci onda nemam sta razmisljat ide evolution samo necu ja preko gabreka odo direkt u sloveniju bit ce vjerojatno jeftiniji i oni ga odmah montiraju

Link to comment
Share on other sites

hvala na pomoci znaci onda nemam sta razmisljat ide evolution samo necu ja preko gabreka odo direkt u sloveniju bit ce vjerojatno jeftiniji i oni ga odmah montiraju

Tako je ali bih te molio ako ti nije problem da mi kazes cijenu. MOze i na pm?

Link to comment
Share on other sites

naravno al to tek poslije nove nisam u hrvatskoj al cim sve stavim dam slike i cijenu i sve sto ide dnt worry hvala ti na pomoci

Link to comment
Share on other sites

naravno al to tek poslije nove nisam u hrvatskoj al cim sve stavim dam slike i cijenu i sve sto ide dnt worry hvala ti na pomoci

:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

jesi li siguran

gabrek ima neke vrlo dobre cijene tako da ni sa povratom poreza ne mozes proc jeftinije

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran kazem da cu otic i vidit u sloveniji i pitat koliko oni traze onda ko bude povoljniji uzimam kod njega, al po mene ako je iz tvornice trebalo bi biti jeftinije nego kao kod gabreka neznam moje misljenje :fucka:

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran kazem da cu otic i vidit u sloveniji i pitat koliko oni traze onda ko bude povoljniji uzimam kod njega, al po mene ako je iz tvornice trebalo bi biti jeftinije nego kao kod gabreka neznam moje misljenje :fucka:

tu di ja kupujem autodijelove prodaju velas limarijske dijelove

ako odem direkt u velas nemam popusta ako kupim u tom ducanu dobijem 25%

a dobijem istu stvar

ako kontas sta zelim rec

Link to comment
Share on other sites

kuzim kaj zelis reci al nije u svim ducanima tak, pa nemoj te me krivo skuit mislim da svatko ima pravo kupit di zeli, a ja sam samo rekao da cu uzeti tamo di mi je najpovoljnije jer nece biti samo auspuh ide tu dosta toga kao i odprilike na prijasnjem cliu i puf ode 10.000 eura

Link to comment
Share on other sites

kuzim kaj zelis reci al nije u svim ducanima tak, pa nemoj te me krivo skuit mislim da svatko ima pravo kupit di zeli, a ja sam samo rekao da cu uzeti tamo di mi je najpovoljnije jer nece biti samo auspuh ide tu dosta toga kao i odprilike na prijasnjem cliu i puf ode 10.000 eura

Danijele uzmi megana ;)

Link to comment
Share on other sites

next time clio mi je ipak drazi megana ima a zuti r27 nisu bas cesti u hr pa tak da je on sad na redu a ako zelim bit brz lako se zasarafi puz heheheh :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

next time clio mi je ipak drazi megana ima a zuti r27 nisu bas cesti u hr pa tak da je on sad na redu a ako zelim bit brz lako se zasarafi puz heheheh :rotfl:

 

probaj 250

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.