Jump to content

Megane II cc krov na daljinski


tihosb35

Recommended Posts

Projekt je u završnoj fazi čeka se izrada štampane ploćice a onda montaža komponenti pa nakon toga ugradnja.
Ima li netko iskustva sa istim dali je neko pokušao ili već napravio isto?

Edited by tihosb35
Link to comment
Share on other sites

mislim da je na forumu samo jedan ili dva meganea CC i nitko jos nije radio tako da si definitivno prvi, sto ce rec drugi ce uciti na tvojim greskama :)

Link to comment
Share on other sites

mislim da je na forumu samo jedan ili dva meganea CC i nitko jos nije radio tako da si definitivno prvi, sto ce rec drugi ce uciti na tvojim greskama :)

Samo se nadam da greške neće biti preskupe mada sumljam imam povjerenje u sebe jedino me malo brinu drugi učesnici u istom

bonk.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Šta se ne može to složiti preko nekog alarma i daljinskog paljenja auta? Pa to barem nije previše skupo a moglo bi se relativno jednostavno ugradit...

Link to comment
Share on other sites

Vjerovatno da može ali stvar ti je u tome da su ti moji zahtjevi bili da preko daljinskog radi identično kao kad otvaraš krov iz auta odnosno i sam znaš da prvo mora spustiti prozore da bi otvorio krov i da kad pritisneš prekidač za otvaranje krova nakon što ga je otvorio on podigne prozore a isto tako i kad zatvoriš krov jer čemu inače daljinski ako zatvoriš krov a prozori ti ostanu otvoreno.

Uglavnom ostavim ti ja auto otvoren u dvorištu a nakon sat vremena ljetnji pljusak dok sam izašao dao kontakt pokisli oba tako da sam odlučio barem ja ostati suh ako se slično ponovi  :smile: jer nerjetko ga znam ostavit otvorenog i doma a ponekad i u gradu.

No sve smo uspjeli riješit jedino da riješimo štanpanu pločicu i slijedi ugradnja kad bude gotovo budemo snimili da se vidi kako radi.

Sve u svemu tu je još bio i zahtjev da sistem radi određeno vrijeme i da kad auto radi sistem bude u potpunosti isključen bez mogućnosti da se krovom upravlja iz auta i daljinskim istovremeno tako da je to sve to produžilo vrijeme izrade i zakompliciralo cijeli sustav. Dali je to sve bilo potrebno uvijek je diskutabilno no što sam tražio to sam i dobio uz malo strpljenja.  

Link to comment
Share on other sites

upravo mi javili da je pločica završena ostalo testiranje iste tako da ugradnja ide za vikend pa javim kako šljaka nadam se da neće bit iznenađenja  :D

Link to comment
Share on other sites

E ako ti to ne uspije ima vec jedna crna kutijica koja upravo radi sve to  :D cak dobijes i ljepi privjesak. i mozes upaliti auto preko njega... naravo i krov i prozore.... sve kontroliras...

 

primjer:

 

 

ovo je link , nazalost stara verzija danas ne mogu bas nista naci sta trazim ,bas sam Silvestru to govorio :taz:

Link to comment
Share on other sites

2 tihosb

obavezno stavi update na forum, bas me zanima kako ce raditi u stvarnosti i svaka cast na volji da to ides raditi

Link to comment
Share on other sites

Sistem radi   :00009019:  i  to upravo onako kako sam i htio jedno dugme s daljinskog je za aktivaciju sistema jedni za otvaranje drugo za zatvaranje jedino što nam je ostalo je podesiti vrijeme jer ovo koje smo odredili je dostatno za otvoriti ali u slučaju da ga želite odmah ponovno zatvoriti ostanu vam prozori spušteni tako da ćemo vrijeme produljiti za otprilike minutu nakon čega se sve gasi.

Kolega posnimio no datoteka je prevelika snimao u ful hd formatu pa kad ju smanji stavim i snimku  :freak6:  

i da daljinski je manji i meni ljepši nego ovaj sa snimke

Edited by tihosb35
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.