Jump to content

Chip za megane


sporty412

Recommended Posts

Poz, savjet u vezi ugradnje chipa ga renault megane cc 1.9 tdi, 2005 god., 120 ks..htjela bi ga dignut na nekih 140-150 ks. Kaze frend koji je imao chip da mu je super radilo, dignuo je za nekih 20 konja i da mu je cak manje trosio auto zbog boljeg okretnog momenta. Chip bi ugradila u Sloveniji gdje je i on. Zanima me sta mislite isplati li se to? I ovak auto ide odlicno, ali posto obozavam brzinu htjela bi jos :D

Link to comment
Share on other sites

Podrzavam :)

 

 

Pominjali su nekog Tibora u ZG kao jako strucnog ali i poskupog pa mozda je to bolja opcija?

 

 

To je optimalno pojacanje snage koje nece nastetiti radnom vijeku turbine i mjenjaca...ali da ja ne pricam mnogo o necemo sto nisam radio ima ovdje strucnjaka koji su to chipovali pa ce se sigurno javiti ;)

Link to comment
Share on other sites

clanovi renault kluba imaju popust kod Tibora, ja sam mapirao cca 5 svojih auta kod njega, mislim da je preko 20 ljudi s foruma mapiralo kod njega i svi su bili zadovoljni

jedino ne znam kakav je s vremenom sada s obzirom da je nedavno postao tata

Link to comment
Share on other sites

clanovi renault kluba imaju popust kod Tibora, ja sam mapirao cca 5 svojih auta kod njega, mislim da je preko 20 ljudi s foruma mapiralo kod njega i svi su bili zadovoljni

jedino ne znam kakav je s vremenom sada s obzirom da je nedavno postao tata

Tibor je nestao s lica zemlje već par mjeseci, puno ga pozdravi ak ga uloviš i reci mu da bi bilo lijepo da se javi na mob i vrati mi 300 € koje mi je dužan jer nije napravio posao kako treba!

Link to comment
Share on other sites

clanovi renault kluba imaju popust kod Tibora, ja sam mapirao cca 5 svojih auta kod njega, mislim da je preko 20 ljudi s foruma mapiralo kod njega i svi su bili zadovoljni

jedino ne znam kakav je s vremenom sada s obzirom da je nedavno postao tata

 

Pisao sam mu danas na mail za chipovanje mog TCe da vidim kako, posto i sl...

 

Da li da se nadam odgovoru na mail ili ne?  :dry:

Link to comment
Share on other sites

Vele za 2.0 dci da ima puno mjesta za chipanje, do 200 ks.. Al radje se vozit s ovim sta je nek da napravim havariju.

Link to comment
Share on other sites

Tibor je nestao s lica zemlje već par mjeseci, puno ga pozdravi ak ga uloviš i reci mu da bi bilo lijepo da se javi na mob i vrati mi 300 € koje mi je dužan jer nije napravio posao kako treba!

 

posalji mu sms, vjerujem da ce se javiti

Link to comment
Share on other sites

cudno, znam da se ne javlja na pozive kada radi, zato sam i rekao za sms
ako se cujem/vidim s njim budem mu rekao da ti se javi

Link to comment
Share on other sites

Znaci isplati se ugraditi :) super..ma radije cu u slo to napraviti, jeftiniji su j mislim strucniji. Vidim da ovaj Tibor nije bas pouzdan. Kolko je doslo kod njega ugradnja chipa?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ekipa jer postoji oem chip kojeg nudi sam Renault, i da ostaje garancija na autu i tako, znam da su neke marke to nudile, jer ima ko kakvih saznanja?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

samo da napomenem, da turbo na 1.9dci masini moze ici sigurno do preko 175 hp, jer se isti ugradjuje (identican) na megane 175ticu 

al to je masina s 16V naspram 8V na 1.9 masinama

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.