Jump to content

Brdo PH sezona 2013


ivan46

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hans

    47

  • K9K

    21

  • Mladen

    11

  • lucky77

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro mi je ono iza tebe kad prođe BMW uzbrdo pa na vučnoj nizbrdo :p

Mađar voli kad ide po boku ali se često izvrti a sad ga je i zabio  :(

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa, evo za pocetak cestitke hansu na ovogodisnjim voznjama! Auto je strava :-)

Nadalje, ovo je on board snimka sa trke sa Malačke, nije bas nesto ali eto, nisam imao gdje pricvrstit aparat. Moglo je i brze ali jbg nemam kavez unutra, a i nakom dejana, alexa, đive, mašića i batalića nije bas svejedno haha.

Auto nema leptire. U originalnoj kutiji ima panel filter, inox auspuh bez katalizatora i mapu, te h&r gewinde.

Iz splita sam, pa tu i tamo znam otic na stazu ubijat dosadne noci :-)

Link to comment
Share on other sites

Auto super ide i lezi...a i ti to dobro "ćeraš"

 

Hans kao i uvijek..leti..super mi je kako "ispade" iz one prve krivine na snimku :-)

Link to comment
Share on other sites

Pa ide auto sasvim uredu :-) ali na dobro se lako naviknuti pa mi je vrlo brzo postalo i ovo malo, ali eto...

Mjenjac je jako los, nije za brdo, ma nije za nikakve trke. Duge su brzine pa sporo puni, a i na hardovima treba u 1.ubacivat.

Sta se tice trapova, svi seleni su originalni, cak nemam pojma u kakvom su stanju. Nazad ima malo nagiba- 1šajba haha, napred isto tako ali to je minimalno- koliko gewinda dopusta, mozda 1.5 stupnja, i otvoren je trap mozda 1mm. Gume su R888, vec 3godine na mukama pa su celave i tvrde. Znat ce hans, u mjestu posli stanice onaj desni di je dejan izletija, ja ne mogu sa 150proc.

Sve u svemu, na malackoj sam se navoza najvise od svih :-P

Cujem da je ona zmija od dva spojena S zavoja bila kobna, mahom su se tu razbivali. A i jedan je u predstartu uspija izletit, i to nas renolas haha

Link to comment
Share on other sites

"Ekskluzivno! Rekorder Buzetskih dana Simone Faggioli ponovno dolazi na buzetsko brdo! Prijavu su poslali i drugoplasirani Fausto Bormolini te trećeplasirani Vladimir Vitver. A to znači da na 32. izdanje dolaze tri najbolja formulaša Europe. Još će biti s nama 4. Milos Benes, 5. Otakar Kramsky, 7. Dusan Neveril, 9. Julien Ducommun. U kategoriji 1 bilježimo prijave devet prvoplasiranih vozača! Svi oni zajedno garancija su još jednog oktanskog spektakla u Buzetu od 13. do 15. rujna! Vidimo se u gradu oktana!!!!"

 

 

http://www.buzetski-dani.net/

Link to comment
Share on other sites

58.gianfranco muzio hoće li ovo i petarda maxi biti u buzetu ?

Edited by ivan46
Link to comment
Share on other sites

58.gianfranco muzio hoće li ovo i petarda maxi biti u buzetu ?

Na prijavi je....trebao bi biti,u petak će se znati sve nakon verifikacije.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.