Jump to content

Megane coupe , lupanje prednjih amortizera


adnan195

Recommended Posts

otkriven uzrok, ispod haube na vrhu amortizera popustila matica i tu je to lupkalo stalno

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

I meni se to događa već par tjedana, i to samo kada idem preko sitnih neravnina koje izazivaju drmanje. I to iznad lijevog prednjeg kotača. Prije mjesec i pol sam mijenjao pakne na sve četiri kočnice. Skinuo sam kotač i sve mi izgleda OK i čvrsto. Ispod haube sve izgleda super. Zvuk je kao da dva ključa iz alata povremeno naprave klang. Pogledat ću je li i kod mene amortizer.

Link to comment
Share on other sites

skini one plastike i pogledaj na vrhu amortizera, meni je ona podloška ispod srednjeg vijka lupkala, to me izludilo  2 majstora i ovi na tehničkom nisu mogli naći šta lupka, bilo bi dobro da ti je auto na dizalici kad tu plastiku skineš pa da netko klima kotač gore-dolje i onda se skuži ako je vijak kao meni malo otegnut

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nisam se javljao neko vrijeme jer su bili blagdani, pa sam naravno, dok vozim, uključio radio na ne čujem škljocanje i zveckanje. Danas bio kod svog majstora (Rihtarić) koji je problem riješio u roku keks. Žičani osigurač na prednjoj lijevoj kočnici trebalo je samo malo rastegnuti i vratiti i više ništa ne zvecka. Užitak za uši.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.