Jump to content

Novi "oldtimer"


Quatrelle

Recommended Posts

Ne volim aute koji baš svaki može imati. Volim napraviti nešto što sam sam izmislio... Zato sam odlucio od starog R4 napraviti što više ekstravagantnog  "oldtimer" ... Pošto sam rođeni nizozemac, (u mirovina u hrvatske!) radim to s kolegom penzioner iz nizozemske, i namjeravamo to još ovaj godine završiti.. U moja radiona u Pušći sam do sada u glavnom prerađivao Spačeke i Dyane. u razne kit car-a. Radi izazov sam bačio oko na Renault 4,  ima ih dosta, imao sam ih barem 6 dok sam bio mlad, i.. navikao sam na "francuze" imam i jedan Peugeot 404 oldtimer.uz 10 Citroene...

Novi model bit ce od poliester i lici malo na Morgan  (mali morgen...) Namjeravam ugraditi dosta Clio tehnika , 1,2 inj. , servo, itd

Pošto sam ucer u Garden Mall vidio da ima Renault klub, evo me .... kad mogu postaviti sliku, ću pokazati kako je to treba izgledati..

Henk Jolink.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lijepo kolega :) Bit ce zanimljivo gledati vas rad :) 

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošli na forum, nadamo se fotografijama radova. Sada imate pun pristup  :cool:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.