Jump to content

Centralno zaključavanje


phenom

Recommended Posts

e french jesi me preduhitrio :D 

Edited by phenom
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jel imas centralno? Ja na svome nisam imao nista pa sam sve iz pocetka radio.

Link to comment
Share on other sites

I centralno i daljinsko originalno,daljinsko je riknilo zbog vode koja je curila kroz siber :(

Edited by GhostOs
Link to comment
Share on other sites

E onda moras na centralo naci koje zice okidaju i na njih spojiti drugi modul sa ebaya. Nije bas najjednostavniji posao.

Link to comment
Share on other sites

Imam vec sve,modul taj i dva daljinska..treba sam spojit..a ako je ista shema kao i na clio 2 onda cu po tome radit..

Link to comment
Share on other sites

Imam vec sve,modul taj i dva daljinska..treba sam spojit..a ako je ista shema kao i na clio 2 onda cu po tome radit..

Ti imaš dolje kod mjenjaca ono dugme za otklucati i zaklnucati? Možeš na to dugme spojiti. Uzmeš multimetar u ruke vidiš kako radradi dugme kako modul i tako spojis.

Link to comment
Share on other sites

da i još se spojiš i na dugme za 4 žmigavca da žmignu kad zaključavaš/otključavaš

Link to comment
Share on other sites

A dal mogu spajat po ovoj shemi za clio 2? Dal je isti sistem?

@Domba imam kod mjenjaca za zakljucat i otkljucat..tako i zakljucavam sva vrata osim vozackih

Edited by GhostOs
Link to comment
Share on other sites

pa probaj, nemaš što spaliti, eventualno osigurač može pregoriti. Ili daj nekom autoelektričaru, to je njemu 10 min posla

Link to comment
Share on other sites

A dal mogu spajat po ovoj shemi za clio 2? Dal je isti sistem?

@Domba imam kod mjenjaca za zakljucat i otkljucat..tako i zakljucavam sva vrata osim vozackih

Ja nebi po shemi od drugog auta. Ovo je lagano za naci, samo trebas multimetar.

Imao sam i ja Mk1 ali PH3 bez opreme po kojem sam dosta kemijao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Bok ekipa, evo da i ja malo dignem temu iz mrtvih 😀

U ne uspješnom pokušaju da sam sve to spojim, odlučio sam se javiti ovdje. Kako modul za centralno iz tutorijala ima 5 priključaka, moj ima 6 (clio 2). Dobio sam shemu kako sve to pravilno spojiti ali stvarno ne razumijem. Postaviti ću slike pa ako ima netko nekih savjeta, bio bih zahvalan...

20200130_192020.thumb.jpg.05b4874526b9a4387e14b1466d2928de.jpg

20200130_192039.thumb.jpg.539c19f73bc19591d62f899234e43cdf.jpg

20200130_192101.thumb.jpg.9f6063c7f5ff47964e923860a78b457d.jpg

Link to comment
Share on other sites

koja od ove 4 opcije je na tvom autu? zapravo 3 jer ovu zadnju mozemo prekrizit odmah... kakav mrtvi kompresor

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je opcija br. 2.

 

Ne mogu nigdje naći točne informacije koja žica je za šta od centralnog zaključavanja.

Link to comment
Share on other sites

ovako sam ja odradio na Thaliji 2001.  ako ti može pomoći:

 

 

 

Spajanje napajanja uređaja: crna na masu, crvena na + crveni debeli kabel iz prekidača 4 žmigavca

IMG_20181220_200556.thumb.jpg.367accecfa2bf056b2f1560754b70b55.jpg

 

 

Upravljanje centralnim prema shemi desno u kutu gore (ovo dole di je kvačica):

Žuta i žuto crna pridružene na stopicu od crnog kabla, tj. na masu

Bijela zalemljena na bijelu na prekidač centralne brave (zatvaranje)

Bijelo-crna zalemljena na crvenu na prekidač centralne brave (otvaranje)

Smeđe žice zalemljene na signal 4 žmigavca na prekidaču, jedna na ljubičastu, druga na narančastu, to daje 1 put 4 žmigavca za zaključavanje i 2 puta za otključavanje

20181220_200331~2.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nakon mukotrpnog pokušavanja, otišao sam do električara i sve mi je napravio.

Međutim, rekao mi je da taj modul nije kompatibilan sa mojim centralnim modulom te je trebalo sa žicom spojiti vozačeva vrata sa suvozačevim da bi sve funkcioniralo.

Uglavnom sve je riješeno i funkcionira, no kako je skidao klemu sa akumulatora, desio se sljedeći problem, nemam output zvuka iz radija. Znači radio mi radi, ubacio sam kod, prikazuje stanice, vrti cd-e i sl. ali nema zvuka... Električar mi je rekao da mi je pregorilo pojačalo u radiju. Meni je to čudno da je samo tako pregorilo ako je radilo svo ovo vrijeme bez greške. Šta se tu moglo dogoditi? 

I @frenchkey hvala ti na pomoći :)

Link to comment
Share on other sites

čudno mi to s vratima. Ako imaš prekidač u autu koji zatvara/otvara sva vrata, (onaj dole kod mjenjača) onda nema razloga da impuls sa modula preko njegovih žica to isto ne radi. Imam to na materinom cliu 2 iz 1998 i na kćerinoj Thaliji iz 2001. Funkcionira jednako

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Imam problem sa signalom modula i daljinskog. Ugradnja je bila u 2. mjesecu s time da sam dobio 2 daljinska sa modulom od kojih jedan koristim svakodnevno dok drugog ne. Identična mi je situacija sa oba 2 daljinska, hvata jedino kad se približim na cca. pola metra od pozicije gdje se modul nalazi. 

Zar je moguće da su mi tako brzo otišle baterije i to na oba daljinska? Ako da, gdje mogu kupiti takve baterije? Ako nije to problem, šta još može biti?

20200507_162643.thumb.jpg.ec02e4eceee702ebce62a851af4f3bd2.jpg

Link to comment
Share on other sites

LR27 ima od Chipoteke, Njuškala, Baterije Zagreb, Conrad, nabava.net itd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.