Jump to content

Twingo '98 1.2 par informacija


maverick

Recommended Posts

Pozdrav

 

potrebno mi je par informacija u vezi mog twinga.

 

Koliki je promjer zvučnika ispod prednje armature? Po slobodnoj procjeni rekao bih 13cm. Da li u tom slučaju ako kupim recimo pioneer zvučnike promjera 13cm će oni odgovarati rupama za šarafe?

 

Drugo pitanje je koliki je raspon rupa na felgama i koliki je promjer središnje rupe? Koju bi dimenziju preporučili, trenutno je na autu  145/70 R13 čelična felga sa zimskim gumama, htio bi staviti ljetne R14, samo mi je potrebna ispravna dimenzija da nema prevelike razlike u konačnom promjeru ukupnog kotača.

 

 

Hvala na odgovorima.

 

Krešo

Link to comment
Share on other sites

Zvucnici...kak izgleda instrument tabla..zvucnici nisu gore pod staklom neg dole blize nogu?

Ak su dole...hm hm..ja ih stavljao al nebi se kladio da su 13...mozda i 10 cak.

A felge 14 na twinga...bez serva...imao neko vrijeme i ne...13 je za njega

Link to comment
Share on other sites

155, 65, r14 i upišeš da bude po zakonu

ništa drugo od 14 neide.

zvucnici su ti od 10 cm

Link to comment
Share on other sites

zvučnici se nalaze u donjem lijevom i desnom kutu. po ovome mogu zaključiti da se radi o 10 cm promjeru...

 

r13 nakon razmišljanja mislim da je najbolje za njega. već sam našao original od twinga aluminijske naplatke 13 s gumama.

 

što se tiće upisivanja dimenzija to znam jer na škodi imam r16 ljetne i r14 zimske.

 

Hvala na odgovoru, prednji zvučnici su dakle 10 cm zaključujem

Link to comment
Share on other sites

još jedan info mi treba. s obzirom da ja imam obične branike na autu, zadnji je sad novi, ali prednji vidim da je spucan vjerojatno od sunca, ima nekoliko varijanti crne, sive i bijele boje po sebi,  zanima me da li kad budem uzimao drugi branik mogu uzeti branik od twingića nakon redizajna...točno na što mislim je ova slika

 

1335357125reno-twingo98.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne pase ti sto posto...

ova kukica za slepanje je na drugoj strani...inace da ..ide na seraf uz tu iznimku...

Link to comment
Share on other sites

kod mene su upasani zvučnici 13 naprijed u armaturi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.