Jump to content

Renault Kangoo-krovna galerija i bull bar


shomy

Recommended Posts

Pa i sam vidis kako noviji auti izgledaju ko tapiri iduzenih njuski, a zna se zasto.

Jel na kraju taj auto iz uvoza mozda bi se mogao pravdati da si ga kupio s originalnim bull barom i da je to tako mada koliko vidim na par auta koje vidjam na dnevnoj bazi, a voze ih zenice (znaci nisu zaludjene lovom na bizone) i to dva sx4 i jedna vitara nova imaju taj stilizirani kromirani bar i to sa poprilicnim fi-jem i ziher je oridjidji.

Sto se tice zica pa sta ne znas da postoje Wi-Fi maglenke ha ha ha samo se zahebavam mozda mozes krenuti odozada tamo di prolaze zice do treceg stop svjetla i po nosacu naprijed.

ps volim kad se ljudi vole i kuze salit, mislim ovo za mackice jiii ha!

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

ma daaa,pravit cu se blesav,reci cu liku ako bude gnjavio da sam tak kupio i ak je mogao bit regan u Njemackoj,Austriji i Sloveniji,kako onda na balkanu ima problema s tim,hehe?!?

bas tu i treba imat bullbar haha ko oni blesavi Rusi kaj sve rade u prometu,tak i mi balkanci slicno hehehehe...

a za te instalacije rasvjete cu vidjet kad dodje auto i kad budem kupovao galeriju,kad ju namontiram...

 

EJ NE DIRAJ MI MACKICU HAHAHA!!!

 

pussycat pussycat i love you :hippy:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.