Jump to content

filter kabine


Goran89

Recommended Posts

Evo pitanje, kupija sam filter kabine za clio 2ph1, ali ne znam di ga stavit hahaha

Ima li neka slika ili dovoljno dobro objasnjenje

hvala ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam je li kao kod mene...

Digne se hauba i sa suvozačke strane odmah ispod šajbe se makne plastika ispod koje se nalazi kućište filtera.

 

post-11796-0-65768800-1372530269_thumb.j

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

E to sam i ja napravija, al nista nisam zakljucija ni di ni kako ga zaminit. Aj bar sam gleda na pravo misto

Triba li sta odvidavat, ili je na kopce?

Link to comment
Share on other sites

Jesi uopće sknuo tu plastiku i došao do kućišta? Dalje su 2 šerafa, skineš plastiku sa vrha, izvučeš filter i uguraš novi.

Link to comment
Share on other sites

Hvala momci. Prominija sam

Ne znam kada je zadnji put minjan ovaj filter, ali je sporak samo tako, i crniji nego mrak haha.

E, jace puse klima ;-)

Link to comment
Share on other sites

Obično se mijenja jednom godišnje. Ipak to udišeš dok voziš.

Link to comment
Share on other sites

Ma skinija sam ja odma taj komad plastike i vidija sam kuciste, ali sam bija u prisi pa nisam dalje zagleda sta i kako. U vw je filter kod suvozacevih nogu, i ide na klik- klak, pa sam se zeznija jer sam pomislija da je tako i u renolu :-P

Ugl, prominija sam ga, napunija klimu. Ovih dana cu procistit cili sisten, samo da nadjem temu kako se radi

Hvala jos jednom.

Link to comment
Share on other sites

@borny kak ti prodje filter kroz disni sustav? :-)

@goran ima tih tema samo pazi na elektroniku!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.