Jump to content

Clio 182 Trophy no.02/50


marconi

Recommended Posts

Cao drugari. Kao veliki fan Renault Sport-a ne mogu a da sa vama ne podelim koju sliku auta koji je vec skoro godinu i po dana u mojoj kuci. Posle cetiri clia sporta ph1 i jedne ph2 "slucajno sam" naleteo na po meni jedan od raritetnijih modela koji moze da se pazari. Dakle rec je o Clio Sportu 182 Trophy. Za one koji ne znaju, auto je napraljen u 50primeraka sa levim volanom, uglavnom za Svajcarsko trziste, gde sam ga ja i kupio.Moj je broj 2 od 50. Ono glavno po cemu se razlikuje od ostalih je: Speedline Turini antracit felne, Sachs Racing vesanje, Recaro sedista,ima AC klimu i nema xenon...Pored toga, auto je stigao sa kompletnim Milltek auspuhom, ovde su montirane Eibach opruge i OZ Superleggera felne 17".

 

Evo par slika koje sam nasao u telefonu...

 

Pozz

 

post-1603-0-59576000-1374753063_thumb.jp

post-1603-0-82769400-1374753092_thumb.jp

post-1603-0-35889600-1374753138_thumb.jp

post-1603-0-35080200-1374753178_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Marconi sunce ti tvoje, vidim da cu morati do Beograda opet :D

 

Samo napred, znas da je ovde uvek neko zezanje :) Ali ovaj put ja vozim  :D

Link to comment
Share on other sites

ja tebi megana,a ti meni clia za probu :)NECU BRZO :D

Znam,secam se. ;) Ja sledeci lazem... :D

Link to comment
Share on other sites

Ajme sexane, di ga nađe sunce ti tvoje!!!?

Prekrasno!! :hearts;

 

Ako me put nanaese u tvoje krajeve imaćeš posjetu!

Edited by dani
Link to comment
Share on other sites

Znam,secam se. ;) Ja sledeci lazem... :D

ajde ajde, pa nije bilo tako brzo :D vozis ti i brze, samo je drugaciji osjecaj kada si suvozac :D

Link to comment
Share on other sites

ajde ajde, pa nije bilo tako brzo :D vozis ti i brze, samo je drugaciji osjecaj kada si suvozac :D

Jes,tako je bilo, bio si spor i opasan ... :):rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Ajme sexane, di ga nađe sunce ti tvoje!!!?

Prekrasno!! :hearts;

 

Ako me put nanaese u tvoje krajeve imaćeš posjetu!

Dogovoreno ;)

Link to comment
Share on other sites

Sve super, samo ti ove 17" nisu trebale. Nije to za ovo auto.

Link to comment
Share on other sites

Sve super, samo ti ove 17" nisu trebale. Nije to za ovo auto.

 

 

A pitanje je i koliko Eibach opruge imaju smisla.

To sam i ja zakljucio,stock felne su vracene a leggere su zavrsile na ph1 kod naseg drugara sa foruma Buly-ja :)

Sto se opruga tice, fabricka visina nazad mi je bas bila bljak, is tog razloga su kupljene opruge. Inace Sachs vesanje je po meni vrh, pogotovo u svakodnevnoj upotrebi na nasim losim putevima, auto je istovremeno tvrd a udoban, mnogo bolja varijanta od nekih aftermarket coilovera(dugo sam se vozio na KW-u), ako oni uopste mogu da se porede(mada im je cena kao novim slicna).

Link to comment
Share on other sites

Molim objasnite mi koja je to šema sa Sachs vjesanjem u Cliu? Je li to samo Trophy ima? Zasto ne opruge na njega?

P.s auto je superrr! Sicevi su mi zapeli za oko ;-)

Edited by Goran89
Link to comment
Share on other sites

 

Pogledaj ovo pa će ti biti jasnije, ali ukratko: kao što ženi koja je supermodel nećeš kupovat veće sise, ni automobilu koji je u rangu superautomobila nećeš ić stavljat kraće opruge. Neke stvari se jednostavno ne rade. :)

Link to comment
Share on other sites

Mozda su opruge greska ali ja ne odustajem od svog "tuning styling"-a :-) Sve moze da prodje ali veca felna i nizi auto, to mora :-D

Salim se, ovaj auto bi trebalo da ostane stock, i kao takav je savrsen... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Jebački auto si uzeo. Prodaš li ga javi se da te prebijem. :bat::D

Link to comment
Share on other sites

Jebački auto si uzeo. Prodaš li ga javi se da te prebijem. :bat::D

 Samo skupljam,nista ne prodajem... :cool:

post-1603-0-60227100-1374950949_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Uh, tek sad naletih na ovo, a bas sam jucer stavio prije navedeni youtube clip u svoj prijekt kao vrhunac svojih snova... junak, auto je fantazija... ak budem u tvom kraju ne idem doma prije nek te nadjem! :zivio:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.