Jump to content

Renault obiteljska tradicija


Sulle

Recommended Posts

Nisam mogao odoliti a da ne zabilježim ovaj današnji trenutak od prije par sati.

He, he, ovo je stvarno prešlo u obiteljsku tradiciju.

I mlađi brat kada je probao voziti moj megi odlučio je da će i on sebi uzeti renault megane coupe.

Idemo u Nedjelju pogledati par komada u okolici Zagreba.

 

Predstavljam vam očevog oldtimera 37 godina - Renault 4 TL

i svog Renault Megane Grandtour starog nepunih 6 godina parkirani jedan do drugog.

 

Tata i sin parkirani jedan do drugoga.

 

9zn.jpg

 

Prijeđeni kilometri na R4 - stvarnih 151287 km (za nepovjerovat), a moj megane ima već prijeđenih 85400km :-(

 

kea6.jpg

 

i knjižica vozila renaulta 4

 

tpns.jpg

 

ot2j.jpg

 

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Sad bar znao da Renault nije mijenjao nijansu plave čitavih 30 godina :D

 

Zaista je lijepo vidjeti ovako old school i new school auto, jedan pored drugog. Napravi više takvih fotki, vjerujem da bi bio zanimljiv photosession!

Link to comment
Share on other sites

Čim se ukaže prilika bit će još slika :-)

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Evo ga. Otkazali smo nedjelju i otišli danas po auto.

Tako da se mlađi brat ponovio u crveni renault megane coupe. Još samo da nagovorimo starijeg brata i bit ćemo jedan velika renaultova obitelj :-)

 

wdv5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, da, da "renaultova bolest" u obitelji je opasna zaraza.

 

Vidi mog dvorišta

post-142-0-73666500-1375429457_thumb.jpg

 

5 komada!

 

Žuti R5 - brat i ja dijelili još u studentskim danima (trenutno neregistriran i skoro pa odbačen nažalost)

crni scenic - otac voza

plavi megan F1 - bratova vozalica

laguna karavanuša - za moju poveću obitelj

 

I tamo u vrhu slike ispred stabla limuna jedan sveobiteljski R4 koji je u procesu obnove (već godinama doduše, ali i to će se zakotrljati po cesti)

Link to comment
Share on other sites

Pa u tebe je svaki dan Reanult meet :p ,inače meni je isto dida vozija renola ,otac vozi renola ,ja vozin renola itd. :)

Link to comment
Share on other sites

Da, da, da "renaultova bolest" u obitelji je opasna zaraza.

 

Vidi mog dvorišta

attachicon.gif27032011254.jpg

 

5 komada!

 

Žuti R5 - brat i ja dijelili još u studentskim danima (trenutno neregistriran i skoro pa odbačen nažalost)

crni scenic - otac voza

plavi megan F1 - bratova vozalica

laguna karavanuša - za moju poveću obitelj

 

I tamo u vrhu slike ispred stabla limuna jedan sveobiteljski R4 koji je u procesu obnove (već godinama doduše, ali i to će se zakotrljati po cesti)

Ovo je predobro. I moj otac ima isto plavog R4. Nadam se da će ga meni ostavit.

Link to comment
Share on other sites

moj stari imao bijelu devetku, pa opet crvenu devetku pa sad voza megana..ja si nasao curu sa twingom :D samo jos meni fali jedan renolcek :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.