Jump to content

regulator retvovizora, laguna 2 , 2002


partytime

Recommended Posts

Cao ljudi, jel ima netko regulator retrovizora ali i s konektorom koji dolazi iz vrata. Sprzile mi se obje strane pa da mogu zamjeniti u kompletu?

Regulator nema funkciju preklapanja retrovizora.

Link to comment
Share on other sites

pogledat cu.

Reci mi molim te, jel bolje samo prerezati zice koje idu na konektor iz vrata i samo spojiti s zicama s novog konektora ili izvaditi zice iz starog pa lemiti na novi konektor.

Link to comment
Share on other sites

i meni je na scenicu bilo to pregorilo

 

ja sam  rezao sa starog jednu po jednu i tak ih spajao natrag na novi kojem su bile zice odrezane

 

stavio sam stopice i onda jos kasnije onaj burzir preko toga

i radi ok

 

a sad ak se tebi da zezat sa ljemljenjem bilo bi bolje tak

Link to comment
Share on other sites

Zalemiti, termo bužir preko i držat će dulje nego taj novi regulator :)

Link to comment
Share on other sites

scenicRxe, reci mi jel ti i motor pregorio ili je sve ok. Kad sam vidio pregoren konektor zapitao sam se je motor radi?

Link to comment
Share on other sites

scenicRxe, reci mi jel ti i motor pregorio ili je sve ok. Kad sam vidio pregoren konektor zapitao sam se je motor radi?

nije mi motor pregorio

stavio sam drugi regulator i konektor i sve radi normalno

 

taj prekidac oce pregorit jel je stalno pod naponom

tak da mozes podesavat retrovizore i kad nema kontakta

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.