Jump to content

MODUSI


toxic

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jazzie

    20

  • toxic

    14

  • Baby Blue

    10

  • dalibor

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo par slika koje sam obecao. Lajsne su bile samo naslonjene na prag prilikom slikanja tako da vjerojatno bolje nalegnu kad se zalijepe. Slikao samo i naslon za ruke. Na slici se vidi rupa tamo gdj eje trebao doci utor za kartice i sl. To sam reklamirao pa su mi dali drugi.

Btw. za Jazzie, si pitala u Renault Hrvatska za naslon u bez boji ?

Ovo je prvi put da postam slike, nadam se da ce se vidjet.

Pragovi mi se jako sviđaju i mislim da ću ih kupiti čim se nađe viška para. Btw. jel znaš jel uopće postoje za stra

Link to comment
Share on other sites

Guest ImperB
Pragovi mi se jako sviđaju i mislim da ću ih kupiti čim se nađe viška para. Btw. jel znaš jel uopće postoje za stra
Link to comment
Share on other sites

Nema posebno za straznja vrata ali mi je sad sinulo da bi mogao probat (s obzirom da ih jos uvijek nisam zalijepio :bigl: ) stavit na straznja vrata da vidim da li pasu. Nazalost to onda znaci 900 kn za 4 naljepnice :tup:

Moram se jedan dan uhvatit tog nosaca za bicikle i vidjet kako se to cudo rasklapa i montira. Doduse, ne bi skodilo da osim nosaca imam i neku biciklu za stavit u njega :bigl: . Kad snijeg okopni idem u Pevec po jednu :)

Probaj pa javi... iako meni to na tvojim slikama izgledaju kao plastike, a ne naljepnice. Izgled mi poput takvih pragova koji idu na clia (sport ih ima serijski).

Btw. kupio si nosač za bicikle, a nemaš bicikl? :lool:

Link to comment
Share on other sites

sam po sebi autic mi i nije bas nesto ali na netu sam naletio na par opakih modusa i izgledaju super

Modus_1.jpg

Modus_2.jpg

modusstu2iy.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Autić mi definitivno nije nešto. Mislim da je Rain jednom napisao da je aurodinamičniji njegov stari ormar. :lool: To mi je dobro.

Meni se ne sviđa, a to je stvar ukusa. Kako je sve relativno moram dodati da je daleko ljepši nego opel agila koja izgleda kao telefonska govornica na kotačima :lool::lool::lool:

Boja kod Jazzie je odlična.

Koja je cijena tog modela?

Link to comment
Share on other sites

Boja kod Jazzie je odlična.

Koja je cijena tog modela?

Modus Luxe Privilege 1.5 dci 80 KS - kada sam ga ja kupovala (prije godinu i pol) cijena je bila 126.000 kuna (+ metalik boja) - popusti....

Link to comment
Share on other sites

Toxic, di to ima za kupit? Mislim, jel origigi ili su zamjenski??? :??:

mislim da bi ih trebalo biti jer su izašli modeli s takvim svjetlima.

ja sam se zaigrao sa svojim modusom i zaključio da mi je bolji sa svjetlima kakve imam.

prozirno6lz.jpg

ma... nekako mi je simpatičniji i ti mu

Edited by toxic
Link to comment
Share on other sites

Puno su ljepši ovi koji nemaju narančaste prednje

Link to comment
Share on other sites

Guest domic

Ja sam do sad vidio taj autek 2 puta..i djeluje mi jako sigurno, te je jako simpatican...... i ima nutra dosta mjesta.. :bigl::bigl::bigl::bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

Je li na nekim paketima opreme idu prozirni

Link to comment
Share on other sites

Allium, ali se kod nas ne prodaje.

Hvala.

Pretpostavljam da za taj detalj ne postoji nekakva doplata. Nešto poput (ranije) doplata za branike u boji karoserije.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Auto je super i baš mi je dobar u toj boji. Ja ih u Osijeku baš i ne viđam puno tako da u ovoj boji nisam vidjela još ni jednog. Kontrolna tabla mi se jako sviđa.

:klap:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.