Jump to content

Pretvorba ružnog pačeta !


dario radić

Recommended Posts

Zasto nisi mijenjao cilindre kada si i pakne mijenjao? Nepisano je pravilo da se dobosi rade "u kompletu", dakle cilindri + pakne + tokarenje dobosa. Onda je to dobro odradjeno.

I ja sam to isto radio prosle godine na Tourneu, osjeti se da papucica ranije hvata i nesto malo jace grize.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dario radić

    42

  • Vladek

    6

  • Krule

    5

  • DarioGTI

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala vladek

Dario,prvenstveno nisam tada imao namjeru slagati zadnje kocnice,po zimi mi nije vracalo rucnu,pa sam automatski kupio nove sajle,na kraju je ispalo kad smo raskopali tromble,da je zahrdala ona ruka di se kaci sajla.sajle su bile ko nove,kako je to kocilo samo od sebe par dana,malo je potrosilo pakne,pa sam sajle da ne stoje bzvz zamjenio za nove pakne.tada su cilindrici bili ko novi,pa nista ostalo nismo ni dirali...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa nemam pojma,budem ako mi naleti po dobroj cijeni...

Sada prvenstveno planiram sredit branik i bok di me frajer zgrebao,pa onda pripasat pragove od clia sport,vec su pola godine u garazi a nikako da dodu na red...

Link to comment
Share on other sites

Kolega, kao što netko reče, ovo je najbolji topic na cijelom forumu,
toliko je dobar da bi trebao pisati scenarije za neke serije.
Garantiram da bi bile gledane. Samo nastavi a mi ćemo čitati.

Link to comment
Share on other sites

Haha,dobro si me nasmijao vito...nemoj pretjerivat,ali drago mi je da ti se svida,cim dode do kakvih promjena,pisat cu ovdje! :D

Link to comment
Share on other sites

Di si kupio boju za lajsne? Je li ti netko smješao ili kupljana prema kodu? 

Nekaj u zadnje vrijeme nekak gledam da bi i svoje bacio u boju auta.

Link to comment
Share on other sites

Kupio sam u luckom,tamo je covjek snimio boju i napravio mi,neznam kako se ducan zove,ali ako ces trebati objasnit cu ti na pm di se nalazi...

Link to comment
Share on other sites

Nabavi farove od sporta :) lijepo bi sjeli.

Edited by kristijan1710
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jesi li imao turnceler prije ugradnje km sata od Clia Sport? Zašto nisi stavio visoko tonce na predviđeno mjesto ispod armature, znaš li možda koji promjer stane?

Link to comment
Share on other sites

Jesi li imao turnceler prije ugradnje km sata od Clia Sport? Zašto nisi stavio visoko tonce na predviđeno mjesto ispod armature, znaš li možda koji promjer stane?

visokotonci su na tom mjestu zbog puno bolje akustike.

Link to comment
Share on other sites

Dragane, ja vieš niti neću pisati po forumu već samo tebi slati PM! :D 

Hvala ti!

Link to comment
Share on other sites

Ma piši na forumu, jer će tako i druge kolege kojima treba imati informaciju.

A sad ajde na topic o Dialogys-u.  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nisam dugo pisao ovdje pa da se javim sa novostima.

 

napravio servis,stavljeno novo: ulje elf 10w40,filter ulja,novi antifriz za aluminijske blokove složen do -35C,nove svječice ngk v-line,novi kablovi,postelani ventili usis 0,10,ispuh 0,25 na hladno i stavljena nova brtva poklopca ventila,novi IAT senzor koji je ujedno premjesten na samu cijev usisa.

 

napravljen i komplet servis plina sa novim filterom tekuće faze i plinovite faze,te ga je tidala vrhunski postelao u voznji po autoputu.

 

u znak zahvalnosti thalia je pokazala da je u cvijetu mladosti i pokazala je 190km/h na 5750 okretaja

 

nedavno je spojen i putni komp o kojem postoji cijela tema i sve to vrhunski šljaka uz prosjek od 7-7.5 l plina

 

stavljene su i 2 nove gume continental ts800,druge dvije sam kupio prosle godine.

 

mislim da nisam nista zaboravio ali ako i jesam radi se o nekoj sitnici,sad bi trebao biti miran sljedecih 10 000km dok ne dode sljedeca zamjena ulja...

Link to comment
Share on other sites

Lijepo ti to odrzavas!

Reci mi, zbog cega si senzor prebacio na cijev usisa? Jesi imao neke smetnje pa to pokusao kao rjesenje ili iz puke znatizelje? Skida li se taj senzor tesko? On ima one zabice ako se ne varam...

Link to comment
Share on other sites

Dobar autic :) jos kopio od mene alu unutarnje rucke za otvaranje vrata i bit ce extra hehehe ;) koji sam ja grebator

Link to comment
Share on other sites

senzor samo zakrenes i vani je,prvenstveno sam ga mjenjao jer je za ljetnih dana pokazivao temperaturu zraka od 55C a vani je bilo 30C a premjestio sam ga na usis da se nepotrebno ne grije od motora,nego da pokazuje realnu temp i po tome da regulira smjesu,novi kosta 67kn bez popusta pa sam odmah uzeo novog.

Link to comment
Share on other sites

Renco transparentnim sprejem,kad se posusilo ispolirani su i ispalo je savrseno. :D

Ako ces kupovat u tokicu je najpovoljniji,50kn.

Link to comment
Share on other sites

ma di si ti kupil renco sprej,jer sam ja bil danas u tokića i ima samo neki duplo color za 50kn,također bil i u bačelića i kreše i nemaju..

Link to comment
Share on other sites

Ja ga imam u pamcenju kao renco,ali moguce da je taj dupli color,pogotovo ako je cijena 50kn i znam da nije bilo klasicno pakiranje od 400ml nego neko manje i cepovi su u boji transparentnog spreja bili.

Link to comment
Share on other sites

e da to,bila je manja bočica..ništa ovih dana to napravim ,pa objavim slike kak je ispalo..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

danas sam ga oprao,navoskao,usisao komplet unutrasnjost i kožu namazao s nekom kremom za kozu.

podario sam mu malo vremena da ga dovedem u neko normalno stanje,najbitnije da sam sol i blato isprao.

 

evo jedna slikica:

 

post-12612-0-24216400-1424287068_thumb.p

Edited by dario radić
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.