Jump to content

Karbonski nastavak Akrapovic auspuha


France_Art

Recommended Posts

Zamolio bih za malu pomoć, na parkingu sam od mali stubic slucajno ostetio karbonski nastavak auspuha Akrapovic. Nastavak je od pravog karbona i malo je napukao, prvo me zanima da li neko zna kao se skida nastavak, je li se samo izvuce van ili nesto drugo... 

 

E sad glavno, gdje kupiti zamjenski nastavak sa logom Akrapovic. U ovlastenom servisu mislim da necu moci naci taj dio jer se radi o Cliu RS 200 Akrapovic edition koji  je dosao sa tim auspuhom. Danas sam narucio u ovlastenom servisu nastavak ali mislim da ce doci obicni sjajni od obicnog RS 200 jos kazu da mora dio iz Pariza se poruciti...

 

Radi se o ovome:

 

post-10479-0-70086100-1379086741_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Ja bih probao kod njih, ujedno i Renault i Akrapovič dealer:

 
ASP d.o.o. / Nissan, Renault
Cesta Janeza Finžgarja 002
4270 Jesenice, Slovenia
PE Lesce, Hraška cesta 025
4248 Lesce, Slovenia
Tel: +386 41 323 911
E-mail: miha@asp.si
Web: www.asp.si
Link to comment
Share on other sites

 

Ja bih probao kod njih, ujedno i Renault i Akrapovič dealer:

 
ASP d.o.o. / Nissan, Renault
Cesta Janeza Finžgarja 002
4270 Jesenice, Slovenia
PE Lesce, Hraška cesta 025
4248 Lesce, Slovenia
Tel: +386 41 323 911
E-mail: miha@asp.si
Web: www.asp.si

 

 

 

gdje si ti *ebo te patak??? :D

Link to comment
Share on other sites

Jel tajna koliko dodje taj mali komadić obzirom da je od karbona? Može i na PM.

Link to comment
Share on other sites

kromirani nastavak za fiat bravo u italiji moj prijatelj platio 110 ojra.Možda je ispod kroma zlato ili platina

Link to comment
Share on other sites

Ovako, obicni kromirani nastavak (1 komad) za Clio 200 je cca 55 EUR u ovlastenom Renault servisu.

 

Karbonski nastavak sa logom Akrapovic je 160 EUR (1 komad) - u Sloveniji kod ovlastenog Akrapovic dealera.

 

Kod Gabrek Tuninga u Zagrebu sam dobio info da karbonski nastavci idu u paru (znaci 2 komada) i kostaju 1.235,00 kn.

 

Sad ne znam u cemu je fora, pitao sam Slovence zasto ne idu dva komada i dobio direktan odgovor iz Akrapovica da ide samo jedan komad ako se kupuje kao rezervni dio. Ne znam u cemu je fora kod Gabreka ili Slovenaca. 

Link to comment
Share on other sites

I sad vi meni recite jel to normalno il ne ali bljuje mi se na njihove cijene. Kao da ga je dragi Bog ugravirao. Fora je da jedni zarade vise ali nije fora da se prodaju u paru. Moze se na komad narucit.

Link to comment
Share on other sites

I sad vi meni recite jel to normalno il ne ali bljuje mi se na njihove cijene. Kao da ga je dragi Bog ugravirao. Fora je da jedni zarade vise ali nije fora da se prodaju u paru. Moze se na komad narucit.

 

Imaš pravo. Ovo je definitivno debilizam.

 

Usrana rozeta od pleha koja još nije ni od INOX-a pa da košta 55 eura je kretenizam. O Akrapovićevima da ni ne govorim.

 

Sad znam da mi se KASKO isplati više nego polica životnog osiguranja. Nek me neko samo ostruže po zadnjem braniku i evo 3.000 eura štete, branik difuzor, nastavci za spuh i farbanje. Ak me malo jače gurne... TOTALKA.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.