Jump to content

Twingo instrument tabla - rasvjeta


spuki

Recommended Posts

Bog,

zna li netko slučajno ili namjerno kako kod Twinga na kilometar satu kako napraviti da svjetli uvijek istim intenzitetom, bez obzira da li su svjetla upaljena ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Isključiš odgovarajuću Žicu iz displeja ako je stari twile, ako je novi onda treba clipom iskljucit opciju u UCH. Mada mislim da ce te to po noći ubit u mozak

Link to comment
Share on other sites

Vrlo vjerojatno se konektor moze otvorit pa onda mozes skinut cijelu zicu iz njega.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Evo opetovano tražim, da li netko zna koju žicu treba precvikati da se isključi zatamljivanje ekrana na Twingu prilikom paljenja svjetla...

Il da režem jednu po jednu.... :(

Link to comment
Share on other sites

ako me dobro sjecanje sluzti, a nemogu se vise zakleti jer je davno bilo, cini mi se plava.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je za model do 2001 (makar je puno stvari isto) pa usput molim ako netko ima PDF-ove za noviji model neka mi pošalje.

 

Uglavnom na str. 16 imaš shemu

MR305TWINGO8.pdf

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.